nahoru

Míša Hašek, miláček voličů, největší absentér a legenda české politiky, je zpět!

mc 1. května 2021 • 07:30
Michal Hašek
• foto: 
CNC, KAREL KOPÁČ / Paparazzi

Vyhodíte ho oknem, vrátí se dveřmi... Návrat Michala Haška do vysoké politiky je zatím největší comeback letošního jara. A všichni z toho samozřejmě máme obrovskou radost! Pojďte se s námi proto v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv připomenout život a dílo Michala Haška v kostce.

Michal Hašek se narodil v Brně a to už samozřejmě o mnohém vypovídá. Navzdory tomuto handicapu to byl ale opravdu pilný študák. Vystudoval gymnázium, pak získal magisterský titul na právnické fakultě v Brně a na závěr se rozhodl získat doktorát na jedné z nejprestižnějších univerzit ve střední Evropě - na soukromé vysoké škole sídlící v pětitisícové obci Sládkovičovo v okrese Galanta na jižním Slovensku!

S obhájeným doktorátem ze školy, již nazývali almou mater třeba i bossové obávaného slovenského gangu, pak Hašek zamířil do politiky. A jakožto šikovný a bystrý muž se vypracoval opravdu rychle! A pak začala ta správná sranda...

Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka, které najdete ve videu v úvodu článku.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.