nahoru

Andrej Babiš: Piráti jsou udavači! Je to džihád!

mc 27. dubna 2021 • 20:00
Ilustrační snímek.
• foto: 
Profimedia.cz

A je to finální! Andrej Babiš je znovu ve střetu zájmů. Tedy vlastně pořád, protože vždycky byl a vždycky bude... Jenže to bohužel pro Andreje pořád někoho zájímá a pořád se do toho rýpe, tak mu chudákovi nezbývá nic jiného, než kopat kolem sebe. Pojďte se s námi v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv podívat, co chytrého zase pronesl.

„Audit nepřináší nic nového. Jsou to opakované lži auditorské mafie organizované hlavním udavačem, Pirátem, bývalým náměstkem ministerstva financí,“ nechal se slyšet Babiš a ještě k tomu dodal třešničku: „Je nepřijatelné, aby nějací bruselští úředníci vykládali české zákony.“

Mafie, pirát, udavač a náměstek v jedné větě? Chápete to někdo? A fakt úředníci nemají vykládat zákony? To se třeba můžeme vykašlat na rozhodnutí berňáku? Otázek spousta, odpovědi žádné, a vy víte, co to znamená. Přímo do Strakovy akademie se vydal náš reportér Tomáš Plhoň, který otázky klade, ale odpovědi nepotřebuje.

Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka, které najdete ve videu v úvodu článku.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.