nahoru

Čínská pandemie a ruský útok. Co z toho tentokrát poděláme dřív?

mc 22. dubna 2021 • 09:00
Marian Kotleba na akci propagující jeho krajně pravicovou stranu Ľudová Strana Naše Slovensko (ĽSNS) v Topolčanech (12.2.2020)
• foto: 
Reuters

Tleskali jste nadšením, že je téma covid konečně v háji? Tak to jste se radovali předčasně. Ale možná se přecijen budeme moci radovat aspoň z něčeho. Pokud se Babišova pozornost obrátí směrem k Rusku, nezvládne nic podělat co se týče pandemie a očkování. Moskva nám možná zařídila cestu z krize! Jen aby nás neposlali do krize jiné, viz Slovensko. Více v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

Tak po pravdě krize to asi moc nebude, spíš jen takový pikantní skandálek. Marián Kotleba, šéf ultrapravicové strany odjel na návštěvu za synem do Egypta, který tam žije se svou matkou. Jenže synek se k mamince už nevrátil a Kotleba s ním asi upaluje na Slovensko.

Tak je nutné uznat, že tohle u nás nemám. Ale taky je třeba dodat, že nemusíme mít všechno, co mají naši východní bratia, že jo. Podobně jako Sputnik V. Díky, nechceme. Radši knihu...nebo toho panáka, prosím.

mc


Klíčová slova: Události Luďka StaňkaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.