nahoru

Premiér ve střetu zájmů. Kolik miliard vysosal ze státní kasy?

mc 28. dubna 2021 • 09:30
• foto: 
archiv Blesku, Profimedia

Pandemii jsme úspěšně nezvládli, být cílem teroristických útoků Ruské rozvědky byla chvíli legrace, dokud náčelník dvojitá brada nakonec nerozhodl, že tenhle sebevědomý postoj nám úplně nesedí. Takže co by mělo celé Česko řešit teď? Pojďte se s námi v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv podívat tedy alespoň na to, na kolik nás tedy přijde celá ta sranda kolem Agrofertu...

Výsledek auditu Evropské unie o premiérově střetu zájmů snad ani nemohl nikoho překvapit. Podle Babiše je ale vše v naprostém pořádku a Česká republika žádné peníze vracet nebude. Ptáte se, jak je to možné? Protože jsme to zaplatili ze státní kasy a nepožádali o jejich proplacení! Není to boží?

Nabízí se samozřejmě otázka, kolik přesně peněz ze státní kasy zmizelo v premiérově „bývalé“ firmě? A tady přichází pořádný bordel. Třeba Pirátská strana tvrdí, že to bylo 20 miliard, podle Aleny Schillerové ale nedostal vůbec nic. Takže kde je pravda?

Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka, které najdete ve videu v úvodu článku.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.