nahoru

Okamura se chce adaptovat a Zeman s Benešovou si jedou svou dezinformační kampaň

mc 30. dubna 2021 • 20:00
Ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO)
• foto: 
Úřad vlády ČR

Po skandální odhalení zapojení ruských agentů do výbuchu muničního skladu ve Vrběticích mobilizuje Evropská unie naše spojence ke společnému odvetnému kroku. Spojence však zjevně mobilizuje i Rusko... Pojďte se s námi v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv podívat, kdo převzal žezlo od našeho vlasteneckého prezidenta.

Dezinformační kampaň začal Miloš Zeman, když představil národu dvě verze vyšetřování podivného výbuchu. Což je přesně o jednu více, než s čím pracují všichni ostatní, ale tak od našeho prezidenta bychom asi nečekali ani nic jiného, než že se pokusí vyvolat pochyby o zapojení ruské rozvědky. A tak Rusko zřejmě muselo ještě přitlačit...

Prezidentova dobrá kamarádka z ministerstva spravedlnosti Maruška Benešová vzala Zemanovy dvě verze, a řekla si: “Nuda! Miloš už neni to co bejval!”, vytáhla pero a rozhodla se, že veřejnou debatu obohatí ještě o něco víc. Ano a nám se dokonce poctivou, reportérskou prací podařilo získat seznam alternativních verzí Vrbětického útoku, se kterým Marie Benešová přišla!

Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka, které najdete ve videu v úvodu článku.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.