nahoru

Nejen Vrbětice. Oblíbené destinace ruských vraždících agentů

mc 30. dubna 2021 • 09:00
Výbuch ve Vrběticích.
• foto: 
Policie ČR, HZS ČR

Když jede ruský agent na dovolenou, je to bomba! A jak se ukazuje, tak řádí nejen v Česku, ale i v dalších evropských zemích. Pojďte se s námi v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv podívat, kde všude si Putinovy zpravodajci užívali „bombové prázdniny“.

Sex, Semtex a Novičok! Ruští zpravodajci na prázdninách jsou jako utržení ze řetězu a neoblíbili si jen roztomilou vesničku na Zlínsku obklopenou malebnou přírodou, ale chlapci také čas od času rádi zamíří do teplých krajin. 

Třeba v takovém Bulharsku se podle posledních informací postarali o další čtyři sklady vyhozené do vzduchu! Není zřejmě náhodou, že v nich opět figurovala společnost Emco a jméno Emiliana Gebreva, který patrně nebude úplně příkladný podnikatel, protože ti zpravidla nerozváží zbraně po postsovětském prostoru. Bulharská vláda nicméně stejně vyzvala prezidenta Putina a ten k velkému překvapení tentokrát své kroky naprosto nepokrytě zdůvodnil...

Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka, které najdete ve videu v úvodu článku.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.