nahoru

Adam Vojtěch opět překvapil: Kam až se dá klesnout z výsluní SuperStar?

mc 23. února 2021 • 16:00

Z „hvězdy“ SuperStar hudebníkem, právníkem, politikem, ministrem zdravotnictví a na závěr „trafikantem“ ve Finsku... Kariéra Adama Vojtěcha nabrala strmý pád a dávno pryč už jsou doby, kdy vystupoval na tiskovkách před miliony diváků. Pozornosti se ale zjevně vzdát tak lehce nechce a proto se objevuje v čím dál obskurnějších věcech... Na podivné aktivity bývalého ministra zdravotnictví a další perly ze sociálních sítí se podívejte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.

Martin Jirman, Marie Radostová, Lucie Macháčková a Petr Vojnar jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.