nahoru

Václav Klaus a jeho vyvíjející se názory. Před realitou je míle napřed už od března

mc29. ledna 2021 • 20:00
Snímky z kampaně vlády na TikToku
• foto: 
Instagram

Pokud vám neni zrovna dvanáct nebo netrpíte nějakou poruchou, která by způsobovala přehnané omlazení mysli, může se stát, že následující řádky nepochopíte, ale o to víc vás naštvou. Úřad vlády najal za půl míče dva youtubery, aby se starali o Instagram, Tik Tok a YouTube. Ty dva youtubeři jsou taková klasa, že je nikdo nezná. Více v Událostech Luďka Staňka na televizi Mall.tv.

Náplní práce dvojice Šulcová a Galaba je natáčení videa, která vyvracejí mýty o vakcínách. To nezní tak zle, že jo? Jenže - ono je tam vždycky nějaký jenže - je teda fakt otázkou, jak jsou na to zrovna tihle dva kvalifikovaní. Šulcová třeba v jednom čupr dupr návodu, jak nerozmazat si make-up při oblíkání nosí igelitový pytlík na hlavě. To asi abyste měli ten make-up až do hrobu....

Vůbec první počin influencerský dvojice na Tik Toku Úřadu vlády taky stojí za to. Krásnej lustr, výhled do zahrady a támhle má okna Babiš. Jo přesně, to sme si za půl mega taky představovali. Těšíme se na další počiny. Pořádnej počin je taky Václav Klaus, ale o tom v dnešním díle Událostí.

mc


Klíčová slova: Události Luďka StaňkaDiskuse ke článku