nahoru

Jeden flákanec od řezníka či pozvánka do MMA. Internet si dělá legraci z bitky poslance Volného

-bam- 22. ledna 2021 • 10:00
Jeden flákanec od řezníka či pozvánka do MMA. Internet si dělá legraci z bitky poslance Volného
foto: TMBK

Jedna potyčka několika poslanců u mikrofonu a kolik to udělá radosti. Včerejší bezprecedentní chování poslance Lubomíra Volného vyvolalo celou řadu reakcí. Zatímco jeho kolegové jej odsuzují, internet dělá to, co mu jde nejlépe – směje se. Podívejte se do fotogalerie na nejlepší obrázky, které kolují po včerejší strkanici na sociálních sítích.

Hokejista Tomáš Plekanec vs. Tumáš Flákanec. Karlos Vémola hledající na internetu, jak se stát nejsnadněji poslancem i Lubomír Volný jako vyzyvatel MMA zápasníka Conora McGregora. To je jen malý vzorek humorných obrázků, kterými lidmi zaplnili sociální sítě. Navíc jednou z nejhorších věcí, kterou můžete na internetu udělat, je zveřejnit svou fotografii s bílou cedulí. Poslanec Volný to udělal, a tak se dočkal i celé řady upravených nápisů na oné ceduli.

Internetoví vtipálci zmátli i předsedu Trikolóry Václava Klause mladšího, když upravili titulek americké CNN, který hlásal cosi o tom, že "čeští fašisté útočí na český Kapitol a prezident Biden už volá vůdkyni Česka Merkelové". Politik nepochopil, že se jedná o vtip a napadl americkou stanici. 

Fake News zmátlo i Václava Klause ml. Nepochopil, že CNN naše Sněmovna nezajímá a jedná se o koláž internetových vtipálků. Fake News zmátlo i Václava Klause ml. Nepochopil, že CNN naše Sněmovna nezajímá a jedná se o koláž internetových vtipálků.Foto Twitter

Velkým přispěvatelem k celospolečenskému veselí na účet nevychovaného poslance přispěl i náš grafik Tomáš Břínek alias TMBK. Jeho koláže včetně těch dalších z internetu najdete v naší fotogalerii. Co na ně říkáte a jak hodnotíte chování poslance Volného? Dejte nám to vědět do diskuze.

-bam-
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.