Video placeholde
Záběry ze hry Mafia: Definitive edition
Záběry ze hry Mafia: Definitive edition
Záběry ze hry Mafia: Definitive edition
Záběry ze hry Mafia: Definitive edition
5
Fotogalerie

Dobrá a špatná zpráva pro fanoušky hry Mafia. Vývojáři ukázali gameplay, zahrajeme si ji však později

Každý politik ví, že chce-li udělat nějaké nepopulární rozhodnutí, musí ho automaticky vyvážit nějakým pozitivně přijímaným. Stejné filosofie se zřejmě drží i tvůrci remaku hry Mafia. Ve stejný den proto odhalili prvních pár vteřin, které ukazují průběh hry, zároveň ale oznámili, že se datum vydání zpozdí o měsíc. Do města Lost Heaven se tak vrátíme až 25. září. Podívejte se zatím na ukázku přímo z hraní.

I když jde jen o pouhých 15 vteřin, u nás v redakci se konečně dostavil příjemný pocit. Hra vypadá parádně a známá mise Výlet do přírody je ve videu pořádně temná. Pořádnou dávku záběrů přímo ze hry dostaneme za pár dní. Konkrétně 22. července, na kdy je plánována oficiální prezentace gameplaye s komentářem prezidenta studia Hangar 13 Hadena Blackmana.

Špatnou zprávou ale je, že si předělanou Mafii zahrajeme až 25. září. Původní datum na konci prázdnin tvůrci nestihnou. Stejně jako u dalších odložených titulů je prý na vině koronavirus. Zpoždění hraje do karet i českému distributorovi – společnosti Cenega, která pracuje na českém dabingu. Jak jsme psali v minulosti, v remaku se objeví původní hlasy hlavních hrdinů – Petra Rychlého a Marka Vašuta.