Holky z vlády do každé šatní skříňky! Stáhněte si zdarma plakát s výčepní Schillerovou a Venezuelou Maláčovou | Reflex.cz
nahoru

Holky z vlády do každé šatní skříňky! Stáhněte si zdarma plakát s výčepní Schillerovou a Venezuelou Maláčovou

Martin Bartkovský3. března 2020 • 15:10
Holky z vlády - Jana Maláčová a Alena Schillerová v koláži Jana Ignáce Říhy
Holky z vlády - Jana Maláčová a Alena Schillerová v koláži Jana Ignáce Říhy
• foto: 
Jan Ignác Říha

Jedna zlevnila pivo a druhá by se pro nás doslova rozdala. To si o sobě myslí dvě členky vládního kabinetu Andreje Babiše. Ministryně financí Alena Schillerová i ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová si za své kroky vysloužily koláž od Jana Ignáce Říhy na obálkách Reflexu č. 7 a 9. Protože vzbudily u našich fanoušků a čtenářů velký zájem, dáváme je zdarma ke stažení jako plakáty.

Alena Schillerová (ANO) jako výčepní s pořádnou porcí orosených půllitrů. Co na tom, že za každý odvede hostinský jiné DPH, finanční správa si na něm krásně smlsne. Satirická obálka si vysloužila obdiv i u samotné ministryně.

Plakát Aleny Schillerové ve vysokém rozlišení stáhnete ZDE >>>

Holky z vlády - Jana Maláčová a Alena Schillerová v koláži Jana Ignáce Říhy

Bohatým bral a chudým mával. To je parafráze na slovenského hrdinu Jánošíka. Původně byla připisována Andreji Babišovi, jenže v úplatkářské politice vůči průměrným voličům ho Jana Maláčová směle trumfne. I proto si mezi lidmi vysloužila přezdívku Venezuela.

Plakát Jany Maláčové ve vysokém rozlišení stáhnete ZDE >>>

Jana Venezuela Maláčová - plakát od Jana Ignáce Říhy

Oba plakáty pocházejí s dílny našeho vynikajícího grafika Jana Ignáce Říhy. Který se vám líbí víc? Kam byste si ho po vytisknutí nalepili? Napište nám to do diskuze!

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější