nahoru

Hluchoněmý odezírá fotbalistům ze rtů: Co řekl Frýdek sudímu po svém faulu?

isport.cz 8. dubna 2019 • 11:36
Video se připravuje ...
ODEZŘENO: Co řekl Frýdek sudímu po svém faulu? Zmrhal plísnil spoluhráče
• video: 
iSport.tv

Je tu další díl pořadu ODEZŘENO, který přináší pohled na český ligový fotbal očima neslyšícího fanouška Miroslava Kindela. Pár kol před koncem nemá žádný z klubů nic jisté a ani duely s papírově snazšími soupeři nejsou procházkou růžovým sadem. Z hráčů, trenérů, ale i rozhodčích pak občas padají zajímavé hlášky. Hráči například vyžadují kvalitní výkony od arbitrů, jako třeba sparťan Martin Frýdek. Ale i od svých spoluhráčů, jako slávista Jaromír Zmrhal. Nejen to zachycuje nové Odezřeno!

Když se díváme na fotbal v televizi, vnímáme i zvuky. Píšťalku rozhodčího, skandování diváků, komentář, hluk ruchových mikrofonů... Jenže ne všichni máme to štěstí; neslyšící fanoušky provází fotbalovým zápasem ticho. Takovým fanouškem je i Miroslav Kindel, který ale jako řada neslyšících dovede odezírat ze rtů. Jak vidí fotbal on? Svůj pohled vám nabízí v unikátním videu s názvem Odezřeno, v němž redaktoři iSport „tlumočí“ autentické výroky, které Kindel odezírá během zápasů. 

Další díly pořadu ODEZŘENO najdete na isport.cz >>>

isport.cz
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.