Je silnější než Thor i Hulk a zároveň má sexy křivky. Captain Marvel se představuje v nové ukázce | Reflex.cz
nahoru

Je silnější než Thor i Hulk a zároveň má sexy křivky. Captain Marvel se představuje v nové ukázce

Radim Bartík, abicko.cz9. prosince 2018 • 08:30
Captain Marvel: Druhý trailer s českými titulky
• video: 
Falcon

Captain Marvel se představuje jako strážkyně galaxie. V novém traileru s českými titulky a dabingem slibuje, že místo aby bojovala ve válce, zvítězí a ukončí ji jednou provždy. A Nick Fury se mezitím mazlí s kočičkou.

Máme tady druhou upoutávku na film s Captain Marvel. Superhrdinka, která je silnější než Hulk i Thor, se představuje jako strážkyně galaxie. Ve vesmíru totiž zuří intergalaktická válka. Captain Marvel tvrdí, že ji ukončí jednou provždy.

Připravte se na cestu zpátky do minulosti. Děj se odehrává v 90. letech, kdy filmy vycházely na videokazetách, hry zrovna přestaly vycházet na kazetách a mobily s wi-fi… nebyly! Captain Marvel je na stopě zákeřných mimozemských bojovníků skrullů, kteří dokáží měnit podobu. Což je skvělá příležitost poprat se s nečekaně mrštnou babičkou. Mnohem mladší Nick Fury, než jakého známe, má ještě obě oči a nedokáže odolat touze pomazlit se s kočičkou. Všechno nasvědčuje tomu, že Captain Marvel nám ukáže filmový vesmír Marvelu v trochu jiné, trochu retro, podobě.

Další články o superhrdinech najdete na webu abicko.cz >>>

JXD u brněnských šarlatánů: Po měření aury a čaker si omotal hlavu alobalem. Proč?
Exkluzivně: Krakonoš, Zeman i Dáda Patrasová v jednom filmu. Vrátí čeští superhrdinové…

Radim Bartík, abicko.czMezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější