Video placeholde

Je silnější než Thor i Hulk a zároveň má sexy křivky. Captain Marvel se představuje v nové ukázce

Captain Marvel se představuje jako strážkyně galaxie. V novém traileru s českými titulky a dabingem slibuje, že místo aby bojovala ve válce, zvítězí a ukončí ji jednou provždy. A Nick Fury se mezitím mazlí s kočičkou.

Máme tady druhou upoutávku na film s Captain Marvel. Superhrdinka, která je silnější než Hulk i Thor, se představuje jako strážkyně galaxie. Ve vesmíru totiž zuří intergalaktická válka. Captain Marvel tvrdí, že ji ukončí jednou provždy.

Připravte se na cestu zpátky do minulosti. Děj se odehrává v 90. letech, kdy filmy vycházely na videokazetách, hry zrovna přestaly vycházet na kazetách a mobily s wi-fi… nebyly! Captain Marvel je na stopě zákeřných mimozemských bojovníků skrullů, kteří dokáží měnit podobu. Což je skvělá příležitost poprat se s nečekaně mrštnou babičkou. Mnohem mladší Nick Fury, než jakého známe, má ještě obě oči a nedokáže odolat touze pomazlit se s kočičkou. Všechno nasvědčuje tomu, že Captain Marvel nám ukáže filmový vesmír Marvelu v trochu jiné, trochu retro, podobě.

Další články o superhrdinech najdete na webu abicko.cz >>>