nahoru

Nuda v Brně? Mladík přelézal v rychlíku oknem z jednoho kupé do druhého v plné rychlosti

-bam-9. srpna 2018 • 07:02
1080p720p360p
Mladík vylezl z okna vlaku za jízdy v plné rychlosti a přelezl do druhého kupé
• video: 
Face

Už tři dny se na sociálních sítích šíří video, které někdo natočil na trase mezi Letovicemi a Brnem. V jednom z rychlíků, které se tudy řítí více než stokilometrovou rychlostí, přelezl za jízdy neznámý mladý muž oknem z jednoho kupé do druhého. Nebezpečný kousek ho může vyjít až na 10 tisíc korun. Taková pokuta mu hrozí od policie. Podívejte se na video.

Záznam začíná tím, jak se kamarádi hecují v jedoucím rychlíku. Jeden z nich nakonec polonahý z okna skutečně vyleze a přeleze do vedlejšího kupé. Šíleným kouskem ohrozil nejen sebe, ale i bezpečnost vlakové dopravy v celém jihomoravském úseku. Policie incident prošetřuje, a pokud zjistí mladíkovu totožnost, může mu udělit pokutu až 10 000 korun. Co na jeho počínání říkáte? Napište nám svůj názor do komentářů pod článkem.

Skandál v pražském metru: Cizí dívky řídily soupravu s cestujícími. Co dopravní podnik…
Ve Vietnamu mají most doslova v božích rukou. Nápaditá atrakce láká davy turistů

-bam-Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější