nahoru

Ve Vietnamu mají most doslova v božích rukou. Nápaditá atrakce láká davy turistů

Martin Bartkovský 7. srpna 2018 • 07:30
Video se připravuje ...
Zlatý most ve Vietnamu, který podpírají dvě obrovské ruce, navštěvují davy turistů
• video: 
talavn.com

Nedaleko vietnamského města Danang v horách Ba Na můžete vyrazit na procházku, na kterou jen tak nezapomenete, a pořídíte fotky, které vám bude okolí závidět. Nachází se tu totiž Zlatý most, který podpírají dvě obrovské betonové ruce. Nejnovější turistickou atrakci si můžete prohlédnout ve videu!

Od začátku léta, kdy byl Zlatý most otevřen, jej navštívily davy turistů a sociální sítě zaplavily miliony fotek tohoto pozoruhodného díla. S nápadem sto padesát metrů dlouhé lávky, kterou podpírají dvě gigantické ruce, přišel místní architekt Vu Viet Anha. Dílo je umístěno v nadmořské výšce 1400 metrů a nabízí nádherný výhled do okolní krajiny, která byla i v minulosti oblíbenou turistickou destinací. 

Zlatý most je součástí obrovského investičního projektu, který má za cíl přivést do Vietnamu ještě více turistů a jehož celkové náklady přesahují dvě miliardy dolarů. Co na most říkáte? Prošli byste se po něm?Klíčová slova: VIDEO, most, dron, turisté, atrakce, VietnamDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.