#musitezazit.: Jak se prokopat do srdce Paula McCartneyho a manželské etudy Beyoncé a Jay-Z | Reflex.cz
nahoru

#musitezazit.: Jak se prokopat do srdce Paula McCartneyho a manželské etudy Beyoncé a Jay-Z

red2. července 2018 • 11:30
Koncert Rolling Stones v Praze, projížďka Liverpoolem s Paulem McCartneym a Jamesem Cordenem a mnoho dalšího...
• video: 
reflex.cz

Koncert Rolling Stones v Praze, koncert Fleet Foxes v Praze, první společná deska Beyoncé a Jay-Z, projížďka Liverpoolem s Paulem McCartneym a Jamesem Cordenem a krásná knížka nejen pro malé holky.

Mezi velké hudební open air festivaly je na začátku prázdnin vklíněno několik zajímavých koncertů. Doporučujeme třeba Rolling Stones v Letňanech a Fleet Foxes v pražském Lucerna Music Baru.

Carpool Karaoke – segment televizní talk show britského komika, zpěváka a moderátora Jamese Cordena patří nejen v Anglii k nejsledovanějším videím. Zjevně hlavně pro Jamesovu schopnost probudit v celebritách obyčejné lidi, svléknout je z jejich image a prokopat se jim až do srdce. Naposled vzal James do svého auta na projížďku rodným Liverpoolem Paula McCartneyho. Projeli městem, minuli holičství, o němž Beatles zpívají v Penny Lane, zastavili se v domku, kde Paul s Johnem Lennonem pod dohledem svého otce skládali první hity, a skončili v místní pivnici, kde došlo k nečekanému koncertu…

Babiš už se nemusí Zemana bát, měl by ho žalovat. Prezident je kreativnější než Havel,…

Jaz-Z a Beyoncé už léta dokazují, jak dokonale může fungovat manželská symbióza v šoubyznysu. Jistě, každý z nich měl úspěšnou kariéru už před uzavřením společného svazku. Až dohromady ale stvořili opravdový stroj na slávu a peníze. Teď vydávají první společné album. Jmenuje se Everything Is Love a manželé Carterovi je vydali pod hlavičkou The Carters.

V Albatrosu vyšla pěkně udělaná knížka se stovkou mikropříběhů nejen pro holčičky, jež možná jednou něco dokážou. Jmenuje se Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky a přináší inspirativní medailónky vědkyň, baletek, špiónek, panovnic, malířek, kuchařek, aktivistek, zpěvaček, sportovkyň a železných ladies, od Alžběty I. po Serenu Williamsovou, ze všech možných ér a koutů světa, s důrazem na dětské začátky velkých žen a s ilustracemi od šedesátky různých umělkyň.

Soused, parťák nad skleničkou a génius. Jiří Bartoška vzpomíná na kreslíře Vladimíra …
Rýsuje se nový režim, Miloš Zeman má ve vládě své ministry i náměstky, říká Pečinka

red


Klíčová slova: musitezazit, hudba, knihy, kultura, video


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Andrej Babiš vítězí. Zatím... Kdo ale stojí proti babišismu?
PREMIUM X Obrácení hříšného Polykače: Z pašeráka, který v žaludku převážel hašiš, se stal pracující vzorný otec
PREMIUM X Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice
11. června 2019 • 15:33

Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice

PREMIUM X Novináři se začali bát!
11. června 2019 • 14:17

Novináři se začali bát!

PREMIUM X Obří laboratoř kreativity umělců, to je Pražské Quadrien­nale, největší světová výstava divadelní scénografie

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější