Babiš už se nemusí Zemana bát, měl by ho žalovat. Prezident je kreativnější než Havel, říká místopředseda ČSSD | Reflex.cz
nahoru

Babiš už se nemusí Zemana bát, měl by ho žalovat. Prezident je kreativnější než Havel, říká místopředseda ČSSD

Pavel Štrunc, Čestmír Strakatý, info.cz2. července 2018 • 10:40
Musíme Zemanovi ukázat limity a žalovat ho, Babiš se ho už nemusí bát, říká místopředseda ČSSD
• video: 
INFO.CZ

Bud přijde žaloba, nebo prezidentský systém. Tak by se dalo parafrázovat varování místopředsedy ČSSD Martina Netolického pro premiéra Andreje Babiše. Probíhá prý totiž kolíkování prostoru a Miloš Zeman musí zjistit, kde jsou limity.

Podle Netolického se Babiš sporu bát nemusí, protože už byl jmenován. A proto nechápe, proč premiér žalobu podat nechce. „Co by dělal, kdyby prezident odmítl jmenovat ministryni financí? Bylo by mu to taky jedno?“ ptá se Netolický a dodává, že teď jde o podobu našeho ústavního systému, který se pomalu mění na prezidentský.

Dokáže ČSSD prosadit Miroslava Pocheho na post ministra zahraničí? Kdo se teď komu podle Netolického vysmívá? A v čem se Miloš Zeman inspiroval u Václava Havla? Podívejte se na rozhovor.

Všechna interview Pavla Štrunce najdete na webu Info.cz >>>

Sr*t na ně! Příběh o tom, jak Miloš Forman odpálkoval hollywoodské producenty a…
Rýsuje se nový režim, Miloš Zeman má ve vládě své ministry i náměstky, říká Pečinka

Pavel Štrunc, Čestmír Strakatý, info.czMezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější