Takhle Plíšková rozmlátila raketu o stoličku hlavní rozhodčí. Kvůli chybnému rozhodnutí jí nepodala ruku | Reflex.cz
nahoru

isport.cz, ČTK17. května 2018 • 08:30
Vzteklá Plíšková
• video:
Youtube.cz

Nečekaná prohra Karolíny Plíškové v Římě měla ještě nečekanější dohru. Plíšková prohrála s Marií Sakkariovou z Řecka po téměř dvou a půl hodinách 6:3, 3:6 a 5:7, přičemž nasazená šestka dokázala v rozhodujícím setu otočit skóre z 1:3 na 5:4, poté ale i kvůli chybnému výroku čárové rozhodčí prohrála tři hry v řadě, a tím i celý zápas. Plíšková pak nepodala ruku hlavní rozhodčí a roztřískala o její stoličku raketu.

V první sadě neproměnila Plíšková za stavu 5:1 dva setboly a poprvé v utkání přišla o servis, na druhý pokus ale set dopodávala. Ve druhém srovnala z 0:3 na 3:3, ale poté opět ztratila tři hry v řadě.

Na začátku rozhodující sady Češka dvakrát po sobě neudržela své podání, avšak totéž se v jejím průběhu stalo i Sakkariové. Při shodě za stavu 5:5 Plíšková podle televizních záběrů poslala lehkou smeč do kurtu, avšak čárová rozhodčí zahlásila aut.

Světové pětce nepomohly protesty ani přivolání supervizorky. Hru nakonec ztratila a Sakkariová, které na žebříčku patří 42. místo, už si při vlastním podání výhru v premiérovém vzájemném duelu pohlídala.

Zbytek už vidíte ve videu v úvodu článku.

Více o incidentu na iSport.cz >>>

Česká tenistka Karolína Plíšková šokovala svět stejně jako test atomové bomby KLDR
10 nejlepších hororů dekády a proč se na ně podívat
Jan Cvrček 12. května 2018 • 17:22

isport.cz, ČTK

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.