nahoru

Nadupaný trailer, žádné světelné meče a parta pašeráků. Nové Star Wars budou v kině už v květnu

Martin Bartkovský 9. dubna 2018 • 16:30
Trailer na film Solo: A Star Wars Story s českými titulky
• video: 
Facebook.com/StarWars

Bez infantilních zvířátek a s pořádnou dávkou akce. To ve zkratce ukazuje nejnovější plnohodnotný trailer na film Solo: A Star Wars Story. Studio Disney značku Star Wars pořádně ždíme, a tak už 24. května do kin zamíří další film ze světa Hvězdný válek. Tentokrát ukáže začátky pašeráka Hana Sola, jeho věrného parťáka Chewbacci i nevyzpytatelného Landa Calrissiana. Podívejte se na ukázku s českými titulky!

Bez Harrisona Forda, zato s kráskou ze Hry o trůny. Protože se děj filmu odehrává dávno před tím, než nejsympatičtější syčák v galaxii potkal Luka Skywalkera a sbalil jeho sestru, do hlavní role bylo potřeba obsadit mladšího herce. A tím se stal Alden Ehrenreich. Zatím ne moc známý americký herec, který byl k vidění třeba ve filmu bratří Coenů Ave, Caesar! Ženský protějšek mu pak hraje Emilia Clarke, kterou diváci znají jako Daenerys ze série Game of Thrones.

Omlazeno ale bude všechno. Z legendární lodi Milenium Falcon si tentokrát nikdo legraci dělat nebude a konečně se dozvíme, kolik let je chlupatému Chewbaccovi, který se zatím objevil ve všech hlavních dílech vesmírné ságy. Jak název napovídá, jedná se o film ze série „story“, tedy doplňkových příběhů, které vyplňují prostor mezi hlavními trilogiemi.

Předloňský film Rogue One si svým pojetím podmanil fanoušky a vysloužil si mnohem přívětivější kritiky než následná epizoda VIII. Bude Solo tento trend následovat? To se dozvíme už 24. května. Půjdete na film do kina?

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.