nahoru

Nadupaný trailer, žádné světelné meče a parta pašeráků. Nové Star Wars budou v kině už v květnu

Martin Bartkovský9. dubna 2018 • 16:30
1080p720p360p
Trailer na film Solo: A Star Wars Story s českými titulky
• video: 
Facebook.com/StarWars

Bez infantilních zvířátek a s pořádnou dávkou akce. To ve zkratce ukazuje nejnovější plnohodnotný trailer na film Solo: A Star Wars Story. Studio Disney značku Star Wars pořádně ždíme, a tak už 24. května do kin zamíří další film ze světa Hvězdný válek. Tentokrát ukáže začátky pašeráka Hana Sola, jeho věrného parťáka Chewbacci i nevyzpytatelného Landa Calrissiana. Podívejte se na ukázku s českými titulky!

Bez Harrisona Forda, zato s kráskou ze Hry o trůny. Protože se děj filmu odehrává dávno před tím, než nejsympatičtější syčák v galaxii potkal Luka Skywalkera a sbalil jeho sestru, do hlavní role bylo potřeba obsadit mladšího herce. A tím se stal Alden Ehrenreich. Zatím ne moc známý americký herec, který byl k vidění třeba ve filmu bratří Coenů Ave, Caesar! Ženský protějšek mu pak hraje Emilia Clarke, kterou diváci znají jako Daenerys ze série Game of Thrones.

Johnny English znovu zasahuje! Rowan Atkinson si potřetí zahraje šíleného agenta

Omlazeno ale bude všechno. Z legendární lodi Milenium Falcon si tentokrát nikdo legraci dělat nebude a konečně se dozvíme, kolik let je chlupatému Chewbaccovi, který se zatím objevil ve všech hlavních dílech vesmírné ságy. Jak název napovídá, jedná se o film ze série „story“, tedy doplňkových příběhů, které vyplňují prostor mezi hlavními trilogiemi.

Předloňský film Rogue One si svým pojetím podmanil fanoušky a vysloužil si mnohem přívětivější kritiky než následná epizoda VIII. Bude Solo tento trend následovat? To se dozvíme už 24. května. Půjdete na film do kina?

Legendární hlášky z filmu Knoflíkáři se staly skutečností. NASA poslala vzorky spermatu…
Prezident Blaník prošel televizí: Miloši, dík za velkého Tondu, i když je nedokonalý
Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,610
21,810
28,750
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější