nahoru

Johnny English znovu zasahuje! Rowan Atkinson si potřetí zahraje šíleného agenta

Martin Bartkovský9. dubna 2018 • 15:20
720p360p
Johnny English znovu zasahuje - trailer s českým dabingem
• video: 
CinemArt

Po dlouhých sedmi letech se vrací do role šíleného tajného agenta Johnnyho Englishe herec Rowan Atkinson. Komik a ikonický představitel Mr. Beana tak dokončí trilogii, která začala už v roce 2003. Režie se ujme seriálový tvůrce David Kerr a v dalších rolích se představí Olga Kurylenko, Emma Thompson nebo Ben Miller. Podívejte se na trailer s českým dabingem.

Tentokrát se země zmítá v naprostém chaosu. Jména i identity tajných britských agentů byly prozrazeny a tajná služba jejího veličenstva se musí spolehnout na jediného muže – Johnnyho Englishe. Špion, který je angličtější než James Bond a nešikovnější než Mr. Bean, se opět pokusí všechno a všechny zachránit. Cestu mu však zkříží spousta komických situací. Zda neschopný hrdina uspěje i tentokrát, zjistíme už 25. října 2018, kdy film zamíří do českých kin.

Pokud upřednostňujete originální znění, tady je verze s českými titulky:

720p 360p
Johnny English znovu zasahuje - trailer s českými titulkyVIDEO CinemArt

Máte Rowana Atkinsona raději jako Mr. Beana, nebo jako Johnnyho Englishe? Napište nám do komentářů

#musitezazit: Nesbø vykrádá Shakespeara a oscaroví tvůrci vyrazili na sexuálně drogovou…
Jako Kmotr po několika panácích vodky. Seriál McMafia vám ukáže, co umí ruské podsvětí
Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,610
21,810
28,740
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější