Obama natočil láskyplné video své ženě Michelle jako dárek k výročí. Dojal miliony žen po celém světě | Reflex.cz
nahoru

Obama natočil láskyplné video své ženě Michelle jako dárek k výročí. Dojal miliony žen po celém světě

Tereza Stonišová4. října 2017 • 15:15
Obama a jeho děkovná řeč manželce k 25. výročí svatby
• video: 
Facebook.com/Barrack Obama

Ruku na srdce, dámy. Mít doma romantika má své nesporné výhody, zvláště pokud je to bývalý americký prezident (takže ta ruka na srdce byla mířená asi jenom na Michelle Obamovou). Barack Obama včera oslavil 25 let života se svou ženou Michelle a jako dárek jí dal dojemné video, které sdílel na sociální síti Facebook. Několik minut poté, co video sdílel, se Obamovo vyznání stalo hitem internetu.

„Zlato ahoj. Vím, že tenhle večer máš důležité setkání na pensylvásnké Konferenci pro ženy, ale já teď musím tu vaši party narušit, protože dnes je to 25 let, co jsme manželé,“ říká na videu bývalý americký prezident. „Ten nápad, žes to se mnou zvládla rovné čtvrt století, je pozoruhodný důkaz toho, jak úžasná osobnost jsi. Zvládnout to bylo pro mě to bylo mnohem jednodušší než pro tebe. Podstata věci je, že jsi nejen neobyčejná partnerka, můj velký přítel a někdo, kdo mě pokaždé umí rozesmát, někdo, kdo mě vždy ujišťoval, že jdu opravdu za tím, o čem jsem se domníval, že je správné; jsi ale také příkladem pro naše dcery a vzorem pro celou zemi.“

To byli fešáci. 10 amerických prezidentů v době, kdy byli ještě mladí

„Tvá síla, tvá elegance a odhodlání, tvá upřímnost a… fakt, že při tom všem, co děláš, vypadáš tak skvěle… způsob, jakým vždy přebíráš odpovědnost nejen za to, co děláš, ale také za péči, kterou dáváš lidem okolo sebe, to vše je obdivuhodné. A není divu, že lidé si tě zamilovali, stejně tak jako já. A to, že jsem tě zval na rande dostatečně dlouho, až si jednou souhlasila, bylo nejlepší rozhodnutí mého života. A já doufám, že to cítíme stejně. Takže, nechci vám rušit průběh jistě fascinující debaty. Říkal jsem si, že tě tenhle můj výstup tady možná moc nezaujme, ale já jsem vlastně jen chtěl říct, jak moc tě miluji a jak moc tě obdivuji. A pro všechny ženy, které poslouchají, díky za vaši shovívavost,“ uzavírá exprezident své dojemné vyznání.

Odcházení po americku. Fotograf zachytil poslední snímky Baracka Obamy v Bílém domě

Obamovi jsou vskutku pozoruhodný pár. Jejich autentičnost a srdečnost se stala terčem pozornosti nejen médií, ale především milionů lidí, pro něž jejich opravdovost mohla skutečně být inspirující. Obama svým galantním a pozorným vystupováním, které ke své manželce (alespoň ve veřejném prostoru) vždy měl, zajímavě kontrastuje se svým nástupcem (což nutně nemusí znamenat, že Melania Trump má se svým manželem horší vztah než Obamovi).

Hipster Stalin, lev salónů Schwarzenberg a moloděc Putin: Podívejte se na fotky lídrů,…
Obama už není prezidentem, ale americký stát i své příznivce „dojí“ dál. Média o tom…
Colours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Proč premiér Babiš přistoupil na vedoucí úlohu prezidenta v politickém systému země
PREMIUM X Karel Steigerwald: Léto horké nebo studené, nikdo nic neví
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: V čem Češi vynikají? Obrana specifickým humorem a spotřeba alkoholu
PREMIUM X Karel Gott mit uns! Mistr jako zdroj inspirace a humoru...
PREMIUM X Gott versus Matuška: Souběžný příběh boha a čerta české pop-music

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější