Odcházení po americku. Fotograf zachytil poslední snímky Baracka Obamy v Bílém domě | Reflex.cz
nahoru

Odcházení po americku. Fotograf zachytil poslední snímky Baracka Obamy v Bílém domě

Martin Bartkovský21. ledna 2017 • 09:00
Odcházení po americku. Fotograf zachytil poslední snímky Baracka Obamy v Bílém domě
foto: Pete Souza/Instagram

Dvorní fotograf bývalého amerického prezidenta Pete Souza nafotil svou poslední sérii fotografií s Barackem Obamou. Končícího 44. prezidenta USA zvěčnil při jeho odchodu z Bílého domu. Dojemné snímky zachycují jeho cestu z oválné pracovny a poslední pohled z helikoptéry. Podívejte se do galerie na kompletní sérii.

Slavný fotograf pořídil během svého osmiletého pobytu v Bílém domě přes 2 miliony snímků. Jeho instagramový účet, na který dával ty nejlepší fotografie byl archivován stejně, jako všechny sociální sítě končícího prezidenta a jeho blízkých spolupracovníků. Jeho archiv tak nyní najdete pod účtem @PeteSouza44.

Vyhladím islámský terorismus z povrchu světa! Pusťte si Trumpův první projev s českými …
Obama byl fantastický řečník. Tuto velkolepou podívanou ale často provázela prázdnota
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější