nahoru

Chystá se nový film ze světa Harryho Pottera. Ukáže Voldemortovy začátky

red30. května 2017 • 14:30
720p480p360p240p

Viděli jste Fantastická zvířata a kde je najít? A byli jste nadšení, nebo zklamaní, jako většina fanoušků ságy o mladém kouzelníkovi Harry Potterovi? Pokud se vám stýská po magickém světe studentů z Bradavic, máme pro vás skvělou zprávu - vzniká nový film. Podívejte se na trailer.

Po zhlédnutí traileru vás ani na vteřinu nenapadne, že tento film nepochází ze studií Warner Bros, ale že je z dílen fanoušků příběhu o Harry Potterovi - nezávislého filmového studia Tryangle Films.

Fantastická zvířata v reálu: Vědci pojmenovali pavouka podle postavy z Harryho Pottera


Efekty i vizuální stránka jsou totiž tak dokonalé, že vás opět vtáhnou do magického světa a do školy čar a kouzel mezi studenty. I tentokrát se se ale nepotkáme s Harrym a jeho přáteli, ale vrátíme se více do minulosti. Děj filmu s názvem Voldemort Origins of the Heir (Voldemort, původ dědice) se totiž bude celý točit kolem toho, jak se Tom Riddle stal lordem Voldemortem.

Příběh je samozřejmě inspirovaný knihami J.K.Rowlingové a vychází z Brumbálových vzpomínek na Toma Riddla, ještě když studoval v Bradavicích. Už podle traileru je jasné, že se dozvíme, kdy se Tom rozhodl vyrobit si viteály, do kterých uložil střípky své duše, aby se stal nesmrtelným. Jak se k nim dostal a kdy se z něj stal lord Voldemort? Na to všechno by nám tento prequel měl odpovědět.

Vzhledem k tomu, že film natáčí skupina nadšenců, neobejde se ale bez podpory fanoušků. Tryangle Films si založili startupový projekt a prosí veřejnost - chcete film vidět? Přispět můžete zde.

Rowlingová oznámila, že vzniknou další dva “potterovské” filmy
Ručně psané Bajky barda Beedlyho J. K. Rowlingové jsou k mání. Za půl milionu liberred
Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,960
22,760
29,140
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější