Mládeži nepřístupno! V nové ukázce Pobřežní hlídky není nouze o nadávky i nechutnosti | Reflex.cz
nahoru

Mládeži nepřístupno! V nové ukázce Pobřežní hlídky není nouze o nadávky i nechutnosti

Martin Bartkovský11. května 2017 • 12:30
720p480p360p240p

Zatímco předchozí ukázky byly plné pomalu pohupujících se ňader v červených plavkách nepřirozeně krásných plavčic, tentokrát filmová předělávka kultovního seriálu z 90. let odhalila jinou tvář. Nový trailer na Pobřežní hlídku totiž dává tušit, že ve filmu se nepůjde pro sprosté slovo daleko a objeví se i pěkně nechutné scény zahrnující třeba osahávání intimních partií v márnici. Podívejte se na video s českými titulky.

Jak se blíží premiéra filmu Pobřežní hlídka, tvůrci přitvrzují i v uvolňovaných ukázkách. Tentokrát sledujeme většinu času špičkování mezi dvěma hlavními protagonisty – bývalým wrestlerem Dwaynem „The Rock“ Johnsonem a bývalým idolem náctiletých Zacem Efronem.

Vedle nich si roličku stříhne i David Hasselhoff aneb ztělesnění devadesátých let v mužské podobě. O vnadný doprovod se pak postarají Alexandra Daddario, Priyanka Chopra a Kelly Rohrbach. Jak ukázky napovídají, mozek se rozhodně vyplatí nechat doma a při sledování ho nezapojovat ani na moment.

Film režiséra Setha Gordona vstoupí do tuzemských kin za necelý měsíc, přesněji 15. června. Zajdete na něj? Dejte nám vědět do komentářů.

720p 480p 360p 240p
Mládeži nepřístupný trailer na nový film o Pobřežní hlídceVIDEO Facebook.com/baywatch
Video, které si pustíte několikrát. Upoutávka na film Kingsman: Zlatý kruh má 4 vteřiny
Před 30 lety odstartovali Simpsonovi hvězdnou kariéru. Tady je 30 věcí, které o nich …

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,640
22,790
29,590
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější