nahoru

Video, které si pustíte několikrát. Upoutávka na film Kingsman: Zlatý kruh má 4 vteřiny

Martin Bartkovský19. dubna 2017 • 16:30
720p480p360p240p

Je to jeden z nejkratších trailerů v historii kinematografie. Pokračování úspěšné špiónské akce Kingsman s podtitulem Zlatý kruh (The Golden Circle) má pouhé 4 sekundy. I přesto se v něm odehraje mnoho věcí. Podívejte se na video a na rozbor jednotlivých scén v naší fotogalerii.

I když to není pouhým okem postřehnutelné, stovka filmových políček, do kterých je hlavní část traileru vměstnána, obsahuje ukázku hned několika scén. Vidíme například všechny hlavní herce, tedy Tarona Egertona, Julianne Moore, Channinga Tatuma, Colina Firtha či Marka Stronga. Kromě scén se ukázkou mihne i nápis A PROPER SPY MOVIE, tedy „pořádný špionský film“.

Před 30 lety odstartovali Simpsonovi hvězdnou kariéru. Tady je 30 věcí, které o nich …

Film Kingsman: Zlatý kruh se v tuzemských kinech objeví 5. října a režie se ujal, stejně jako v případě prvního dílu Matthew Vaughn. Podívejte se na video i na fotky a dejte nám vědět, co na nápad tvůrců říkáte! 

Video, které prověří váš strach z výšek. V USA postavili ve 40. patře bazén s…
Vikinský bůh ztratil vlasy a popral se s Hulkem. Thor: Ragnarok se představuje v prvním…Klíčová slova: trailer, filmy, VIDEO, špionáž, špionDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,580
22,520
29,870
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější