Video placeholde
Letní tančírna Reflexu 2021 na pražském Žofíně
Letní tančírna Reflexu 2021 na pražském Žofíně
Letní tančírna Reflexu 2021 na pražském Žofíně
Letní tančírna Reflexu 2021 na pražském Žofíně
148
Fotogalerie

Vzpomínka na papeže Františka Nedvěda: Petr Čtvrtníček zpívá tklivou píseň za zesnulého barda

Písnička pro kamaráda tam nahoru. Tak uvedl herec Petr Čtvrtníček své vystoupení na letní tančírně Reflexu. V doprovodu údajně protidrogového psa zahrál nečekaně vážnou a tklivou píseň s názvem Pasažér láska, kterou věnoval „papeži Františku Nedvědovi“. Poslechněte si ji ve videu v úvodu článku.

Colours of Ostrava se svými kapelami Vsedě a Buzerant. Předloni moderoval svou „cinknutou“ tombolu na prvním Plesu Reflexu. A na Letní tančírně na Žofíně zase vystřihl písničkářské sólo.

Pódium, které mu vyklidili Melody makers Ondřeje Havelky, zaplnil sám v doprovodu psa a s kytarou, kterou, jak říká, „nedržel od vojny v ruce“. Nebylo to ale znát a skoro až s dikcí Karla Kryla vystřihl song, za který by se nemusel stydět ani profesionální zpěvák. Podívejte se na jeho vystoupení v úvodu článku. Co na Čtvrtníčka muzikanta říkáte?

Letní tančírna Reflexu byl projekt, který nahradil tradiční Reflex Ples. Ten byl kvůli pandemii zrušen, ale snad si na něm zase zatančíme na konci zimy příštího roku. V zahradách na pražském Žofíně jej tedy zastoupila Letní tančírna, na které hrál Ondřej Havelka se svými Melody Makers. Zpívala ale i operní diva Mirka Časárová v doprovodu klavíristy Ivo Kahánka, uhrančivý a jedinečný Dan Bárta, hudebním číslem překvapil i Petr Čtvrtníček a závěr patřil saxofonistce Kateřině Janečkové.

Podívejte se, jak to vypadalo na Letní tančírně Reflexu:

Video placeholde
Tančírna Reflexu 2021 na pražském Žofíně • Petr Vagner