nahoru

Nemusím se omlouvat

Zelený Raoul14. prosince 2009 • 13:46
Nemusím se omlouvat

Kámen mi spadl ze srdce. Nemusím se Petře Paroubkové omlouvat, soudkyně městského soudu v Praze má všech pět pohromadě a chápe, že erotické fantazie, které jsem Jiřímu Paroubkovi přisoudil, nejsou ničím ošklivým...

Kámen mi spadl ze srdce. Nemusím se Petře Paroubkové omlouvat, soudkyně městského soudu v Praze má všech pět pohromadě a chápe, že erotické fantazie, které jsem Jiřímu Paroubkovi přisoudil, nejsou ničím ošklivým ani zavrženíhodným.

Ostatně, podle sexuologických průzkumů je má většina z nás. Muži myslí během milování na slavné herečky, modelky i kolegyně z práce, ženy na George Cloonyho nebo jiného mizeru. Tak co je špatného na tom, že Jiří Paroubek myslí na Jandáka se Škromachem?
Žijeme ve svobodné zemi.
A na co myslíme my, hermafroditi? ptáte se.
Třeba já na sociálnědemokratické politiky ze severních Čech. To jsou praví chlapi, co uměj dát ránu! Žádný intoši.

Zelený Raoul


Zelený RaoulSenátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější