Video placeholde

Bohdalová: Svět je nemocnej a naše zemička taky. Několik pohlaví, MeeToo… Lidé jsou trošku blbí

Herečka Jiřina Bohdalová v pořadu Prostor X promlouvá o politice, stavu země v době covidu, o své herecké kariéře i nedávných 90. narozeninách. Ke konci rozhovoru se herečka vyjadřuje ke stavu dnešní společnosti a zdůrazňuje problém, který ji na dnešním smýšlení vadí. „Svět je nemocnej,“ říká.

„Celej svět je nemocnej, nejsme nemocní jenom my. Nemluvím o covidu, ale celkově. Svět je nemocnej a naše malá zemička taky. Když máme několik pohlaví, když máme MeToo, když máme, já nevím co… Vždyť je to příšerný, vždyť je to proti zdravému rozumu. Ježiš, já nevím, kde ty pohlaví mám, jestli v podpaží, nebo jestli mi je tatínek zapomněl udělat… Vždyť ti lidé mluví blbosti. To mě na tom strašně… Trošku magor, trošku blbci – tak mi ukažte ty pohlaví,“ říká Jiřina Bohdalová.

Celý rozhovor s Jiřinou Bohdalovou můžete zhlédnout zde:

Video placeholde

Prostor X: Rozhovor s Jiřinou Bohdalovou • Prostor X

Na otázku, zdali tito lidé nemají nárok myslet si, co chtějí, odpovídá Bohdalová rázně: „Nemají, protože to hlásají. Ať si to myslí pro sebe, ale ať to nevykřikují, tyhle pitomosti. Nemají co dělat, daří se jim moc dobře, za nic! Tohle by se mělo změnit.“