nahoru

Umělá prsa jsou pro mě naprosto zásadní, řekl v minulosti Vémola Reflexu. Teď se s přítelkyní rozchází

-bam- 31. srpna 2020 • 10:00
Video se připravuje ...
Karlos Vémola o umělých ženských prsou
• video: 
reflex.cz

Jeden z kontroverních párů českého šoubyznysu v neděli ukončil svůj vztah. Bojovník MMA Karlos Terminátor Vémola (35) a silikonová krasavice Lela Ceterová (30) už netvoří pár. Rozchod rodiče ani ne roční dcerky Lili oznámili na Instagramu. Podívejte se na celý rozhovor s Karlosem Vémolou, který před časem poskytl pořadu Prostor X. A mluvilo se mimo jiné i o tom, podle čeho si přítelkyně vybírá.

„S partnerem prožíváme období plné změn. Jsme však rodiče překrásného děvčátka a to je pro nás oba důležité. Můj partner má náročné období, zdravotní komplikace a potřebu soustředit se na svou kariéru. Já se budu věnovat dcerce a svým aktivitám, Karlos má vytvořený prostor na rekonvalescenci a uspořádání duše i těla. Zklamala mě Karlosova nevěra, přetrvávala mezi námi krize, proto jsem odcestovala do Bratislavy, kde jsem si připravila potřebné záležitosti na stěhování. Stěhováním zabránil covid, ze kterého se musíme vyléčit, a potom odjíždíme,“ napsala na Instagram Lela Ceterová. 

Podívejte se na celý rozhovor s Karlosem Vémolou v pořadu Prostor X:

Video se připravuje ...
PROSTOR X: Rozhovor s Karlosem VémolouVIDEO Prostor X

„Jen naši blízcí ví, jak to mezi námi opravdu bylo a já se k našemu rozchodu dál nebudu nikomu vyjadřovat.. Na rozdíl od partnerky já na matku své dcery žádnou špínu zveřejňovat nikdy nebudu, o údajných nevěrách apod. Všechno jednou bohužel končí, byla to vše moje vina, i když jsme v tom byli 2. Od teď se budu jen soustředit na Lili, zápasnickou kariéru a ať jsme s Lelou Ceterovou co nejrozumnější rodiče..,“ uvedl Karlos Vémola na oplátku na svém profilu.

-bam-
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.