Babiš šel celý život přes mrtvoly, psychologicky je to bezcitný predátor, tvrdí Marek Hilšer | Reflex.cz
nahoru

Babiš šel celý život přes mrtvoly, psychologicky je to bezcitný predátor, tvrdí Marek Hilšer

Čestmír Strakatý25. září 2018 • 06:00

Andrej Babiš naštval neúspěšného prezidentského kandidáta a teď kandidáta do Senátu Marka Hilšera. Ten premiéra ostře kritizuje kvůli odmítnutí syrských sirotků. Doslova říká, že jeho psychologický profil odpovídá predátorovi, a toto chování se prý prolíná celým jeho životem. Hilšer zmiňuje spolupráci s StB a přístup ke konkurenci v podnikání. Tvrdí, že Babiš šel celý život přes mrtvoly.

Kvůli tomu, že jde podle Hilšera o bezcitnost, kterou se předseda vlády snaží nahnat body v předvolebním období, jsou prý tak ostrá slova na místě. Odmítá přitom, že by otázku sirotků předvolebně zneužívala i třeba lidovecká europoslankyně Šojdrová, a cituje svoje zkušenosti ze zahraničí, kde se prý lidé podivují nad tím, jakého má Česko premiéra. Jde tak i o mezinárodní obraz země.

Jak se tedy měl premiér zachovat? Hilšer klade důraz na společenskou diskuzi. To, že by podobná diskuze mohla být poměrně složitá, dokládají i ostré komentáře na jeho facebookovém profilu. Hilšer popisuje, že se setkal s nadávkami, třeba když psal o českých dětech, které nemají na obědy. Mluví o zlobě a tekuté zlosti, která stéká po slabších.

Feminista Fila: Češi jsou jako islám, znásilnění vidí stejně, spousta si ani nemyslí,…

Proč tedy kandiduje do Senátu? Jde mu prý o osud země a naplnění důvěry lidí. Jeho obavy o Česko jsou teď ještě větší než před prezidentskou volbou. Věnovat se chce třeba zdravotnictví, které je podle něj tikající bomba. Problémem jsou hlavně platy a nedostatek personálu. Jedno z řešení vidí ve zveřejňování smluv a hledání úspor. Podporuje taky aktivitu odborů, které hrozí stávkou.

Svlékl by se Marek Hilšer kvůli premiéru Babišovi v Senátu do půl těla? Proč vlastně nekandiduje v rodném Chomutově? A mrzí ho, že právě teď není prezidentem?

Další díly pořadu Prostor X můžete vidět zde >>>

Je třeba mluvit o zrušení ČT, důkazy neobjektivity nepotřebuji, říká nominant ANO do…
Vyhrožují mi. Česko pod Babišem je na tom ještě hůř, než před ním, řídí ho PR tým,…

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,670
22,870
29,610
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější