nahoru

Prostor X

Proti „covidové totalitě“, manželství homosexuálů i Člověku v tísni. Jdeme vlastní cestou, říká šéfka Trikolóry

Čestmír Strakatý 13. září 2021 • 06:00
Video se připravuje ...
Prostor X: Rozhovor s Majerovou Zahradníkovou
• video: 
Prostor X

Poslankyně a předsedkyně Trikolóry, Svobodných a Soukromníků Zuzana Majerová Zahradníková je přesvědčená, že její strana ve volbách uspěje. Zdůrazňuje, že chce chránit normální svět, tedy to, co sama jako normální svět definuje. Zmiňuje manželství jen pro muže a ženu nebo důraz na svobodu člověka vztahující se i na odmítání testování a proticovidových opatření. Zároveň říká, že bychom měli začít mluvit o odchodu z Evropské unie, i když už neprosazuje pravidelná referenda o té otázce.

Majerová Zahradníková v rozhovoru představuje priority Trikolóry, Svobodných a Soukromníků. Mimo jiné chce třeba rovnou 15% daň, která podle poslankyně nezpůsobí výpadek ve státním rozpočtu. Slibuje menší byrokracii a šetření na výdajích, zrušila by třeba Ministerstvo pro místní rozvoj nebo podporu pro podle ní politické neziskovky, například Člověka v tísni.

S kým by mohla Trikolóra, Svobodní a Soukromníci po volbách spolupracovat? Co je pro Zuzana Majerovou Zahradníkovou normální svět? A proč je proti adopcím dětí homosexuály?

Na další zajímavé rozhovory se podívejte zde  >>>

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.