nahoru

Jak to chodí v hotelech lásky v Japonsku? Podívejte se na záběry z místa

mc 21. července 2021 • 06:15

Snad všechna východoasijská velkoměsta se potýkají s nedostatkem prostoru - bydlení ve městě je tak pořádně drahé. Mnoho místních z mladší generace tak stále žije u rodičů a ať už mají štěstí a bydlí ve větším bytě nebo v garsonce v centru, chtějí si občas užít soukromí. Od toho mají v Japonsku tzv. Love hotely, které my bychom asi nazvali jako hodinové. Můžete si je ale klidně pronajmout na celou noc.

A nebylo by to Japonsko, kdyby aspoň pár těch pokojů nebylo lehce bizarních. Ceny bydlení ale netrápí ale jen místní, finanční zátěž řeší i turisté u hotelů. I pro ně má Japonsko řešení - kapslové hotely. Původně sloužily lidem, kterým po práci ujel poslední vlak, ale nyní jsou populární hlavně mezi mladými, protože každý hotel má svá cool specifika. Na to se ostatně můžete podívat ve videu.

mcZimní olympijské hry 2022

Zimní olympijské hry 2022 se konají od 4. do 20. února 2022 v čínském Pekingu. Tam se konaly i Letní olympijské hry v roce 2008. Peking tak bude prvním městem v historii, které hostilo oba typy her. Přinášíme výsledky, přehledy i zajímavosti.

Přehled

Olympijské bizáry Olympijské příběhy Hokej Program Ester Ledecká


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.