nahoru

Jak to chodí v hotelech lásky v Japonsku? Podívejte se na záběry z místa

mc 21. července 2021 • 06:15

Snad všechna východoasijská velkoměsta se potýkají s nedostatkem prostoru - bydlení ve městě je tak pořádně drahé. Mnoho místních z mladší generace tak stále žije u rodičů a ať už mají štěstí a bydlí ve větším bytě nebo v garsonce v centru, chtějí si občas užít soukromí. Od toho mají v Japonsku tzv. Love hotely, které my bychom asi nazvali jako hodinové. Můžete si je ale klidně pronajmout na celou noc.

A nebylo by to Japonsko, kdyby aspoň pár těch pokojů nebylo lehce bizarních. Ceny bydlení ale netrápí ale jen místní, finanční zátěž řeší i turisté u hotelů. I pro ně má Japonsko řešení - kapslové hotely. Původně sloužily lidem, kterým po práci ujel poslední vlak, ale nyní jsou populární hlavně mezi mladými, protože každý hotel má svá cool specifika. Na to se ostatně můžete podívat ve videu.

mcLetní olympijské hry 2021

Letní olympijské hry v Tokiu se konají od 23. července do 8. srpna. Česká výprava čítá 116 sportovců, kteří budou bojovat celkem o 300 sad medailí. Na těchto odkazech můžete sledovat průběžné sportovní výsledky, i veškeré zajímavosti, které se olympiády týkají.

Program LOH Češi na LOH Sporty a disciplíny

Olympijské příběhy Olympijské bizáry České medaile


Diskuse ke článku