nahoru

Monkey Business posílají Vánoční pozdrav z Petrovic: Jeden koncert za všechny naživo a online!

red 19. prosince 2020 • 14:00
Skupina Monkey Business
Skupina Monkey Business
• foto: 
Monkey Business

Začátkem listopadu vydali Monkey Business novou desku nazvanou Freedom On Sale. V pořadí desáté studiové album zastihlo Romana Holého a spol. ve skvělé kondici. O tom, jak moc je jejich forma vyladěná a pěvecké výkony Matěje Rupperta a Terezy Černochové brilantní, přesvědčí všechny, kteří by snad chtěli pochybovat, 19. prosince od 20:00 v přímém přenosu internetové televize Mall.tv. Parta kolem jedné z nejdůležitějších porevoluční hudební osobností chystá Vánoční pozdrav z Petrovic, který slibuje nevšední hudební zážitek. Nebo snad víte o lepším programu na sobotní večer?

Kapela Monkey Business slaví 20 let. Během dvou dekád na české hudební scéně získala třináct hudebních cen Anděl, vyprodukovala hity jako My Friends, Piece Of My Life nebo Who Killed My Libido a odehrála bezpočet koncertů. Jeden narozeninový mejdan lze proto oželet, i když… proč vlastně? Solidní dávka popu a funkových melodiích online ještě nikoho nezabila, a přesně tu jsou oslavenci v sobotu 19. prosince od 20:00 v rámci série #kulturažije na internetové televizi Mall.tv připraveni ze své zkušebny odehrát.

Prostor pro gratulace a sentimentální vánoční vzkazy bude vyhrazen na  chatu na www.mall.tv. Gratulantům, kteří se online večírku nebudou chtít účastnit s prázdnou, poslouží dárcovská platforma, jejímž prostřednictvím můžou přispět jakoukoliv částkou. Slovy prvního singlu z aktuálního alba: Do It! (If You Don´t Have any Children).

Online koncert kapely Monkey Business můžete od 20:00 sledovat zde: 

red
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.