nahoru

Lenka Dusilová: Holka s absolutním sluchem

Milan Tesař5. srpna 2010 • 14:46
Lenka Dusilová
Lenka Dusilová
• foto: 
Reflex

EXkurze do zákulisí Koncertu pro Zeleného Raoula pokračuje příběhem za písničkou Lítací - a vlastně i za několika dalšími...

 

Jestli mě někdo z účinkujících přesvědčil, že je naprostý profesionál, byla to Lenka Dusilová.

 

Když jsem jí zavolal, byla projektem tak nadšená, že zrušila koncert na Moravě, nechala mě vybrat si z pěti písniček, byla u vytržení z nových aranžmá i z výše honoráře (doteď doufám, že pozitivně), v den koncertu přišla na zkoušku včas a prudila zvukaře do té doby, než si byla zvukem své kytary naprosto jistá. Nezištně pomohla v refrénu Zuzaně Michnové, s Kollerem dala Ameriku, s Holasem Do kostela zvonili a sama vystřihla nadýchaný set tří písniček, z nichž jsem si pro výsledný sestřih na DVD opravdu neuměl vybrat.

 

Nakonec mě stejně nejvíc dostala dlouho po koncertu ve vršovickém studiu, kam si přišla ohlídat mix písně Lítací. Slyšela všechny nástroje jazzového big bandu najednou i extra zároveň, připomínkovala písničky kolegů, takže ačkoli není v titulcích, na báječně vyváženém zvuku živé nahrávky má tahle prima holka s absolutním sluchem velký podíl.

 

Víte, proč si myslím, že je Lenka v takové pohodě? Protože jezdí na Aljašku!


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější