Co homosexuál odloží, po tom muslim rád hrábne | Reflex.cz
nahoru

Co homosexuál odloží, po tom muslim rád hrábne

Karel Steigerwald21. dubna 2017 • 16:30
Ilustrační snímek.
Ilustrační snímek.
• foto: 
Profimedia.cz

Protože italští homosexuálové žádají právo na sňatek, přicházejí italští muslimové logicky s právem na mnohoženství. Tak dnes vypadá konflikt, který brzy dorazí i k nám.

Homosexuály máme, pár muslimů už také. Bude ale dobré, když si naši zákonodárci včas uvědomí, že o žádný konflikt nejde, nýbrž o přirozený a logický požadavek z oboru lidských práv. Sňatkem homosexuálů klesne počet volných mužů k mání a ženám šance na sňatek.

Nutit homosexuály, aby se o přebytečné ženy postarali, není možné. O ženy, jež tak přijdou o šanci vdát se, se rádi postarají muslimové, kteří potřebují žen víc. Pro toho, kdo to nechápe: co homosexuál odloží, po tom muslim rád hrábne. Problém je jen v tom, že je u nás zatím mnohem víc homosexuálů než muslimů. To je třeba vyváženou regulací imigrace dorovnat.

Zabíjení nevěřících je součástí islámského práva, nikoliv úchylkou radikálů

Nerovnováhu však může do situace vnést muslim homosexuál, s nímž nelze pro mnohoženství počítat. Dokonce hrozí, že takový muslim bude požadovat mnohomužství, na které má přirozené právo, a žen bez mužů budeme mít na krku ještě víc. Zajímavé je, že ženy mnohomužství nepožadují. Zřejmě jim jeden otrapa, jenž z gauče čumí na fotbal, stačí.

Pro ministryni Marksovou a celou vládu se zde otvírá obrovské, legislativně dosud nezpracované pole. Je to i pěkný námět pro zákonodárství EU. Můžeme zde být inspirací a zas jednou prvními v Bruselu.

Péče o muslimského pacienta aneb Čeští islamofobové jsou zcela nepříčetní
Dovede ho "vysoké" IQ k džihádu? Český muslim Mohamed Abbás je geniální!
Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Andrej Babiš vítězí. Zatím... Kdo ale stojí proti babišismu?
PREMIUM X Obrácení hříšného Polykače: Z pašeráka, který v žaludku převážel hašiš, se stal pracující vzorný otec
PREMIUM X Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice
11. června 2019 • 15:33

Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice

PREMIUM X Novináři se začali bát!
11. června 2019 • 14:17

Novináři se začali bát!

PREMIUM X Obří laboratoř kreativity umělců, to je Pražské Quadrien­nale, největší světová výstava divadelní scénografie

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější