Co homosexuál odloží, po tom muslim rád hrábne | Reflex.cz
nahoru

Co homosexuál odloží, po tom muslim rád hrábne

Karel Steigerwald21. dubna 2017 • 16:30
Ilustrační snímek.
Ilustrační snímek.
• foto: 
Profimedia.cz

Protože italští homosexuálové žádají právo na sňatek, přicházejí italští muslimové logicky s právem na mnohoženství. Tak dnes vypadá konflikt, který brzy dorazí i k nám.

Homosexuály máme, pár muslimů už také. Bude ale dobré, když si naši zákonodárci včas uvědomí, že o žádný konflikt nejde, nýbrž o přirozený a logický požadavek z oboru lidských práv. Sňatkem homosexuálů klesne počet volných mužů k mání a ženám šance na sňatek.

Nutit homosexuály, aby se o přebytečné ženy postarali, není možné. O ženy, jež tak přijdou o šanci vdát se, se rádi postarají muslimové, kteří potřebují žen víc. Pro toho, kdo to nechápe: co homosexuál odloží, po tom muslim rád hrábne. Problém je jen v tom, že je u nás zatím mnohem víc homosexuálů než muslimů. To je třeba vyváženou regulací imigrace dorovnat.

Zabíjení nevěřících je součástí islámského práva, nikoliv úchylkou radikálů

Nerovnováhu však může do situace vnést muslim homosexuál, s nímž nelze pro mnohoženství počítat. Dokonce hrozí, že takový muslim bude požadovat mnohomužství, na které má přirozené právo, a žen bez mužů budeme mít na krku ještě víc. Zajímavé je, že ženy mnohomužství nepožadují. Zřejmě jim jeden otrapa, jenž z gauče čumí na fotbal, stačí.

Pro ministryni Marksovou a celou vládu se zde otvírá obrovské, legislativně dosud nezpracované pole. Je to i pěkný námět pro zákonodárství EU. Můžeme zde být inspirací a zas jednou prvními v Bruselu.

Péče o muslimského pacienta aneb Čeští islamofobové jsou zcela nepříčetní
Dovede ho "vysoké" IQ k džihádu? Český muslim Mohamed Abbás je geniální!

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,700
22,730
30,000
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější