Páni měšťané, Satan přece neexistuje! | Reflex.cz
nahoru

Páni měšťané, Satan přece neexistuje!

Jiří X. Doležal19. listopadu 2016 • 12:30
Ďábel
Ďábel
• foto: 
archiv

Valašské Klobouky na žádost občanů znemožnily konání koncertu kapely Torr. Podle hudebníků proto, že kapela propaguje satanismus. Ovšem rušit v jedenadvacátém století koncerty proto, že propagují pohádkovou bytost, je poněkud zpozdilé.

Zpráva je to tak blbá, že proběhla všemi deníky, a prakticky všichni ji už četli. Ve Valašských Kloboukách město na žádost občanů zrušilo metalový koncert kapel Torr a Root. Kapela Torr to okomentovala na svém Facebooku: „Koncert zrušilo vedení města pro údajné šíření satanismu, takže se rozhodli tomuto vystoupení zabránit. Je až neuvěřitelné, co se ještě v dnešní době může stát.”

 

Vědec vytváří aplikaci, která má zamezit úmrtím při focení selfie
Tereza Stonišová 17. listopadu 2016 • 19:35

Vědec vytváří aplikaci, která má zamezit úmrtím při focení selfie

Zpráva mne nesmírně zaujala. To, že je Valašsko lokalitou poněkud stranou center civilizace, je mi známo. Dokonce jsem slyšel, že tam v některých vesničkách, které se dosud nezmohly na zvon, plácají poledne prknem o rybník. Takže skutečnost, že místní občané Valašských Klobouk projevují strach ze Satana, příliš překvapující není. Za zcela revoluční lze však označit skutečnost, že se strachem ze Satana u místních občanů dále pracují úřady, a dokonce strachu z pohádkové bytosti podřídí kulturní dění ve městě.

 

Dívka trpící rakovinou si přála být po smrti zmrazena. Soud jí vyhověl

Proto navrhuji, aby se z Valaškých Klobouk stal skanzen. Místo, kam se budou lidé dívat na občany, co veří v Satana, Bubáka, a o polednách se skrývají před polednicí. Večer pak před hýkalem. Věřím, že takovou koncentraci tuposti jinde než v Kloboukách v Evropě nenajdeme, a že se na takové atrakci dá slušně postavit místní ekonomika. Takže, valašskokloboučtí, máte šanci! Můžete zažít hned. Pokud ovšem nechcete čekat, až si vaši radní naběhnou na vidle ještě o kousek hlouběji. Až pro propagaci strašidel zakážou Dvořákovu Rusalku.
Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,720
23,090
29,360
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější