Homosexuálové a sex s dětmi? Žijí socani ve středověku? | Reflex.cz
nahoru

Homosexuálové a sex s dětmi? Žijí socani ve středověku?

Jiří X. Doležal14. července 2016 • 10:45
Poslankyně za ČSSD Pavlína Nytrová
Poslankyně za ČSSD Pavlína Nytrová
• foto: 
web Pavlíny Nytrové

Ještě když jsem byl mladý, byli homosexuálové veřejností chápáni jako nebezpečná banda ohrožující společnost. Mimo jiné se jim přikládalo prznění dětí - i když už podle názvu to dělají spíš pedofilové. Ani čtvrt století osvěty poslankyni ČSSD Pavlíně Nytrové nepomohlo.

Konečně došlo k projednávání zákona, který má umožnit osvojení dítěte druhého partnera registrovaným partnerům - osobám stejného pohlaví, kteří vychovávají společně dítě jednoho z nich. Podobný zákon patří - v rámci emancipace homosexuality - mezi dejme tomu civilizovaný standard. Na soužití dvou žen či dvou mužů není nic špatného, pokud vychovávají děti, velmi brzy samo vykrystalizuje, který zastává spíše mateřskou a kdo spíše otcovskou roli, a děti jsou na tom rozhodně lépe, než když vyrůstají u jednoho z rodičů, který dítě štve proti druhému a vyřizuje si s bývalým partnerem skrze dítě účty. Proto je nárok na adopci dítěte partnera plně legitimní a prospěšný - bez ohledu na to, že působí divně. V případě nemoci či úmrtí biologického rodiče může dítě dál žít s tím z páru, který ho adoptoval.

Volební pat. Před 20 lety si Klaus se Zemanem vyzkoušeli opoziční smlouvu nanečisto

Přesto se rozezněl - a to ne z extremistické scény, ale z řad vládní koalice - hlas jak z devatenáctého století. „Homosexuálové se budou snažit zlegalizovat sex s dětmi. Homosexuální lobby ničí tradiční model rodiny,“ prohlásila sociální demokratka Pavlína Nytrová. 

Paní poslankyně prostě vyjádřila hloupý, lživý a opravdu zastaralý blud. Ještě před třiceti lety si velká většina spoluobčanů myslela, že homosexuálové nemají pracovat ve školství, právě aby neprznili děti. Skutečnost je však taková, že běžný homosexuál má k sexu s dítětem stejný vztah jako běžný heterosexuál. To jest - chápe to jako něco nepřijatelného. O děti se zajímají pedofilové, ale většinou ani oni jim sexuálně neubližují. Ti se skutečně už v Holandsku zformovali až do politické strany, ale chtějí jen lehce snížit věkovou hranici pro legální sexuální styk. Zato se sexuálního násilí na dětech masově dopouštějí primitivní anetičtí psychopati, hraničáři, lidé s těžkou poruchou osobnosti, pro které dítě představuje nejslabší možnou kořist.

Chovanec odpověděl ve videu Jančurovi: Nechceme žlutou policii

Takže podezírat homosexuály z toho, že budou chtít legalizovat sex s dětmi, je asi stejně věcné jako podezírat z toho dobrovolné hasiče nebo lidové myslivce. Paní poslankyně Nytrová by si měla doplnit vzdělání, protože to, co předvedla, budí dojem, že ve sněmovně sedí antediluviální troglodyti.

 

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,640
22,790
29,590
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější