nahoru

Jak přemýšlí propalestinský aktivista?

Jiří X. Doležal 26. října 2015 • 16:00
Demonstrace na podporu Palestiny
Demonstrace na podporu Palestiny
• foto: 
Jiří X. Doležal

Na páteční demonstraci za mír pro Palestinu jsem natočil video, které podle mne dobře ilustruje, co běhá v hlavě propalestinským aktivistům a s jakým chováním se budeme setkávat v blízké budoucnosti mnohem častěji.

Video dokumentuje moje napadení propalestinským pacifistou (nebojte, má jen minutu).

Video se připravuje ...
Demonstrace za mír pro PalestinuVIDEO Jiří X. Doležal

A tady je moje minianalýza jeho chování:

1. Propalestinský aktivista, cizinec, se usadí v ČR.

2. Když začnou jeho krajané, palestinští Arabové, v Izraeli vraždit Židy, vyhlásí demonstraci na podporu terorizovaných Palestinců.

3. Na území země, kde se nachází jako host, uspořádá demonstraci proti oficiálnímu spojenci hostitelské země (Izrael je s Českou republikou ve vysoce přátelských vztazích a jde o tradičního spojence ČR).

4. Pokud je na této veřejné demonstraci, na kterou zval širokou veřejnost, tázán a fotografován novinářem, volá policii a žádá jeho vykázání.

5. Když policie neuposlechne, odpoví fyzickým násilím.

6. A nakonec znovu volá policii, aby mu pomohla odehnat z veřejně přístupného místa lidi, kteří jsou zde doma a neporušují žádné zákony. Chce je nechat vyhnat z místa, které si obsadil pro prosazování svých zájmů nepřátelských k zájmům hostitelské země.

Závěr je jednoduchý: Myšlení propalestinského aktivisty je z našeho hlediska drzost a hulvátství. Z hlediska kmenového uspořádání společnosti řízené islámem je však takovéto myšlení zákonité, správné a žádoucí. A my bychom neměli zapomínat, že v imigrační vlně, která se žene do Evropy, takto uvažuje zdrcující většina.Klíčová slova: demonstrace, palestina, IzraelDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

E15
Nejčtenější