nahoru

No Nut November vybízí k sexuální zdrženlivosti… a nikdo to nedodržuje

Jan Studnička 18. listopadu 2021 • 18:00
Novinářek 2: No Nut November vybízí k sexuální zdrženlivosti… a nikdo to nedodržuje
• video: 
Reflex.cz

Výzva No Nut November, která by se dala hravě přeložit jako Listopad bez výstřiku, vybízí muže k sexuální zdrženlivosti. Z memu se během let stal internetový fenomén, ale i přes jeho popularitu výzvu nejspíš nikdo nedodržuje. Jak to víme? Stále funguje OnlyFans a ještě nikdy v posledních letech nezačala v listopadu žádná světová válka.

Přestože celý fenomén začal jako pouhopouhý internetový vtípek, údajně dodržují No Nut November muži po celém světě. Ale to se nám z odborného mužského hlediska jeví jako úplná blbost, my moc dobře víme, jaká umějí být muži hovada, když nemohou… upustit páru, řekněme. 

V nejnovějším díle pořadu noviNÁŘEK promluví náš redakční expert na masturbaci i o tom, jaký má tahle výzva vliv na ženy. Řeč bude i o výzvě Destroy Dick December, která má být “odměnou” za No Nut November. V prosinci prý má muž masturbovat tolikrát denně, kolikátého je. Ano, je to, jako by markýz de Sade vymyslel adventní kalendář.

Jan Studnička
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

Nejčtenější