Nejen Izrael má krásky v uniformě. Ruské vojandy ukazují, že i Putinova armáda umí být sexy | Reflex.cz
nahoru

Nejen Izrael má krásky v uniformě. Ruské vojandy ukazují, že i Putinova armáda umí být sexy

-bam-10. dubna 2019 • 14:13
Nejen Izrael má krásky v uniformě. Ruské vojandy ukazují, že i Putinova armáda umí být sexy
foto: Instagram

Díky tomu, že v Izraeli platí vojenská služba povinně i pro všechny svobodné ženy nad osmnáct let, hemží se jejich ozbrojené síly opravdovými kráskami. I když v Rusku tato povinnost neplatí, i tamní vojandy se na sociálních sítích pyšní sexy snímky. Podívejte se na ty nejlepší v naší fotogalerii.

Ženy v uniformě mají přitom v Rusku dlouhou tradici. První zmínky o jejich hrdinských činech na bojišti pochází z první světové války, kdy se zúčastnily bitvy u Tannenbergu. Jejich počet byl však v celkových válečných číslech zanedbatelný. To ve druhé světové válce už sehrály důležitější roli. V rudé armádě plnily funkci nejen v administrativě a nemocnicích, ale i jako ostřelovačky či pilotky. Celkem jich v armádě působilo 800 000 a některé dokonce v důstojnických pozicích.

Nyní mají ženy svou pozici v  armádě podepřenou zákonem. V roce 2002 tvořily ženy 10 % ze všech vojáků Ruské federace. Fotky těch nejhezčích najdete v naší fotogalerii.

Izraelské vojačky vypadají na sociálních sítích jako sexy modelky, ale jsou to i tvrdé …
Mladé Rusky stále častěji vstupují do armády, považují to za dobrý byznys

-bam-Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,730
23,080
29,310
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější