nahoru

Nejen Izrael má krásky v uniformě. Ruské vojandy ukazují, že i Putinova armáda umí být sexy

-bam- 10. dubna 2019 • 14:13
Nejen Izrael má krásky v uniformě. Ruské vojandy ukazují, že i Putinova armáda umí být sexy
foto: Instagram

Díky tomu, že v Izraeli platí vojenská služba povinně i pro všechny svobodné ženy nad osmnáct let, hemží se jejich ozbrojené síly opravdovými kráskami. I když v Rusku tato povinnost neplatí, i tamní vojandy se na sociálních sítích pyšní sexy snímky. Podívejte se na ty nejlepší v naší fotogalerii.

Ženy v uniformě mají přitom v Rusku dlouhou tradici. První zmínky o jejich hrdinských činech na bojišti pochází z první světové války, kdy se zúčastnily bitvy u Tannenbergu. Jejich počet byl však v celkových válečných číslech zanedbatelný. To ve druhé světové válce už sehrály důležitější roli. V rudé armádě plnily funkci nejen v administrativě a nemocnicích, ale i jako ostřelovačky či pilotky. Celkem jich v armádě působilo 800 000 a některé dokonce v důstojnických pozicích.

Nyní mají ženy svou pozici v  armádě podepřenou zákonem. V roce 2002 tvořily ženy 10 % ze všech vojáků Ruské federace. Fotky těch nejhezčích najdete v naší fotogalerii.

-bam-
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

Nejčtenější komentáře