nahoru

Plný dům pro Shawna Mendese a zářivá party s Kygem. Šestý den Szigetu obrazem

Oliver Adámek14. srpna 2018 • 19:01
Plný dům pro Shawna Mendese a zářivá party s Kygem. Šestý den Szigetu obrazem
foto: Rockstar Photographers

Předposlední den Sziget festivalu byl jako první ze všech dlouho předem vyprodaný. Není se co divit – program na hlavní stagi byl mimořádně nabitý, a proto i třeba hvězdní Milky Chance hráli už celkem brzy odpoledne. Večer totiž přišla na řadu kanadská popová senzace Shawn Mendes, který připravil půdu DJovi Kygovi. Dobře sedmdesátitisícový dav z velké části tvořený puberťačkami s ním zpíval největší hity tak nahlas, že Mendesův zpěv někdy ani nebyl pořádně slyšet.

Po živelné show čerstvě dvacetiletého Kanaďana připravil Sziget fanoušky na hlavní koncert večera tím nejlepším možným způsobem – před vystoupením DJe Kyga rozdali pořadatelé publiku 20 tisíc svítících tyček. Moře světýlek doplňovalo vizuálně i hudebně bohatou Kygovu show, na níž ho doprovodil zpěvák jeho dvou velkých hitů Stargazing a Firestone Justin Jesso.

Jak to na ostrově vypadalo nejen při Kygově zářivém vystoupení se můžete podívat v galerii. A na rozsáhlejší reportáž z druhé poloviny festivalu se můžete těšit už ve středu.Klíčová slova: Maďarsko, festival, SzigetDiskuse ke článku