Francouzský nevěstinec s umělými pannami vyvolal spor. Podporuje znásilňování, tvrdí feministky | Reflex.cz
nahoru

Francouzský nevěstinec s umělými pannami vyvolal spor. Podporuje znásilňování, tvrdí feministky

Daniel Baret21. března 2018 • 15:33
Francouzský nevěstinec s umělými pannami vyvolal spor. Podporuje znásilňování, tvrdí feministky
foto: xdolls.fr

V Paříži byl v lednu otevřen první francouzský bordel s umělými silikonovými pannami. Jmenuje se XDolls a „pracují“ zde slečny Lily, Sofia, Kim a Candice. Provoz nevěstince ale v minulých dnech prošetřovala policie. Komunističtí zastupitelé v místním pařížském obvodu požadovali uzavření podniku z morálních důvodů a feministky tvrdily, že podporuje kult znásilňování. Policie ale oznámila, že námitky nejsou relevantní.

Když se podíváte na stránky xdolls.fr, najdete zde nabídku jako v normálním nevěstinci. Rozdíly jsou ale zjevné. Dívky zde na fotkách uvidíte i v erotických polohách, ale ženy (jedna spíše vypadá jako nezletilá dívka) jsou umělé. Pokud chcete využít nabízené služby, musíte zaplatit předem kreditní kartou.

Hodina s umělou silikonovou pannou, jejíž tělo na rozdíl od minulosti vypadá hodně reálně, stojí 89 eur. Páry platí 120 eur za hodinu. Přidat si můžete k tomu i brýle na virtuální realitu za 19 eur. Podrobně popsal provoz například deník Le Parisien.

Sexuálním robotům se nevyhneme: Čeká nás umělá prostituce i prázdninové resorty se…

Simulace znásilňování

Lorraine Questiaux z feministické skupiny Mouvement du Nid se ale nedávno obrátila na policii s tím, že podnik vydělává „na simulaci znásilňování ženy“ a že tím podporuje tento zločin. Někteří sexuologové naopak oponují, že lidé se sexuálními úchylkami a ti, kteří z nějakých důvodů nedokážou navázat vztah, se mohou sexuálně realizovat právě zde a že to naopak slouží k ochraně společnosti. Policie po vyšetřování neshledala porušení žádného zákona.

Majitelé bordelu pak říkají, že slečny Lily, Sofia, Kim a Candice vlastně řeší problém skutečné prostituce, která je někdy spojená se zločineckými skupinami, vydíráním a obchodem se ženami. Nevěstinec je navíc v obchodním pařížském rejstříku veden jako „centrum her“.

Gangster Ka: Vlastní gól České televize do branky veřejnoprávnosti

Sex bez psychické zátěže

Provozovatelé také argumentují tím, že umělé bytosti nikdo nezneužívá psychicky a že důležité jsou i zdravotní podmínky, protože v tomto případě žádné nemoci nehrozí. Navíc je to i výhodný byznys, který přináší státu peníze na daních, protože panny mohou „pracovat“ nepřetržitě a není za ně potřebné platit sociální a zdravotní pojištění.

Ve Francii se jedná o první nevěstinec tohoto druhu, ale podobné podniky najdeme například v katalánské Barceloně a nedávno byl otevřen i bordel s umělými pannami v nizozemském Amsterdamu.

Bordel budoucnosti: Sexuální robotky uspokojí každé přání svého zákazníka
Olga Schoberová slaví 75. narozeniny. Sexbomba z Prahy se dostala do Hollywoodu i na…

Daniel BaretVolby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,720
23,090
29,350
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější