nahoru

Čeští policisté zachránili štěňátka a nafotili s nimi boží snímky. Může být něco víc sexy?

Tereza Stonišová23. prosince 2017 • 15:00
Čeští policisté zachránili štěňátka a nafotili s nimi boží snímky. Může být něco víc sexy?
foto: Policie České republiky

Týdeník policie, server pravidelně informující o práci českých strážců zákona, zveřejnil včera informaci o tom, že česká mise v Makedonii se před Vánocemi vrátila České republiky. To samo o sobě není až tak zajímavé, kdyby se společně s policisty nevrátila také roztomilá štěňátka, která muži zachránili.

Událost okomentoval sám policejní prezident Tomáš Tuhý, jehož citoval server Týdeník Policie: „Jsem rád, že se i letošní poslední makedonský a srbský kontingent v pořádku vrátil domů a policisté tak budou moci Vánoce trávit se svými nejbližšími. Někteří dokonce i s malými chlupatými dárečky, které si z mise přivezli. Policisté se tam totiž ujali pěti opuštěných štěňat nalezených v zuboženém stavu na makedonsko-řecké hranici,“ uvedl.

Doufejme tedy, že případ zachráněných štěňat skončí dobře. Před sedmi lety, v červenci roku 2010, si totiž vojáci přivezli z mise z Afghánistánu psy, které pak armáda utratila. Prý proto, že neměli vyšetření vztekliny starší tří měsíců. Případ tehdy vzbudil velkou pozornost a nevoli, protože novým majitelům psů z Afghánistánu nikdo neřekl, že jejich noví domácí mazlíčci byli utraceni. Hlavní problém tehdy byl, že psi nebyli ze státu EU. Doufejme tedy, že tato štěňata budou považována za „eurounijní“ štěňata, a že se do toho nějak nevloží řecká vláda, aby tak poškodila (ještě více) pověst svého neoblíbeného souseda, který se kvůli Řecku dokonce musel jmenovat ne Makedonie, ale FYROM…

 

 

 

 

 

 

 

Diskuse ke článku