nahoru

Čeští policisté zachránili štěňátka a nafotili s nimi boží snímky. Může být něco víc sexy?

Tereza Stonišová23. prosince 2017 • 15:00
Čeští policisté zachránili štěňátka a nafotili s nimi boží snímky. Může být něco víc sexy?
foto: Policie České republiky

Týdeník policie, server pravidelně informující o práci českých strážců zákona, zveřejnil včera informaci o tom, že česká mise v Makedonii se před Vánocemi vrátila České republiky. To samo o sobě není až tak zajímavé, kdyby se společně s policisty nevrátila také roztomilá štěňátka, která muži zachránili.

Událost okomentoval sám policejní prezident Tomáš Tuhý, jehož citoval server Týdeník Policie: „Jsem rád, že se i letošní poslední makedonský a srbský kontingent v pořádku vrátil domů a policisté tak budou moci Vánoce trávit se svými nejbližšími. Někteří dokonce i s malými chlupatými dárečky, které si z mise přivezli. Policisté se tam totiž ujali pěti opuštěných štěňat nalezených v zuboženém stavu na makedonsko-řecké hranici,“ uvedl.

Doufejme tedy, že případ zachráněných štěňat skončí dobře. Před sedmi lety, v červenci roku 2010, si totiž vojáci přivezli z mise z Afghánistánu psy, které pak armáda utratila. Prý proto, že neměli vyšetření vztekliny starší tří měsíců. Případ tehdy vzbudil velkou pozornost a nevoli, protože novým majitelům psů z Afghánistánu nikdo neřekl, že jejich noví domácí mazlíčci byli utraceni. Hlavní problém tehdy byl, že psi nebyli ze státu EU. Doufejme tedy, že tato štěňata budou považována za „eurounijní“ štěňata, a že se do toho nějak nevloží řecká vláda, aby tak poškodila (ještě více) pověst svého neoblíbeného souseda, který se kvůli Řecku dokonce musel jmenovat ne Makedonie, ale FYROM…

Římané se stydí za svůj vánoční strom. Rusové jej na Twitteru překřtili na záchodovou …
Švýcarští inženýři posunuli hranice možného, vytvořili nejstrmější lanovku na světě
Američanka se kvůli hrabání listí stala hvězdou médií po celém světě

 

 

 

 

 

 

 

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,600
22,570
29,910
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější