nahoru

Tolik orgánů na jednom místě! Ne policejní schůze, ale japonský Festival železného penisu

Mav 6. dubna 2016 • 16:00
Tolik orgánů na jednom místě! Ne policejní schůze, ale japonský Festival železného penisu
foto: ČTK/AFLO/Rodrigo Reyes Marin

Způsoby japonské zábavy nás nikdy nepřestanou udivovat. Člověk by si myslel, že vyhořelí pracanti tráví čas u nepochopitelných televizních "soutěží" a internetových ujetostí všeho druhu, ale ejhle, někteří mají chuť zajít mezi lidi. A mezi penisy.

Festival železného penisu neboli Kanamara Macuri (nějaká souvislost s panem Macurou, že by?) vznikl v Kawasaki roku 1977 jako humorné varování před HIV/AIDS, a že to byla taková chu*ovina, chytlo se to. Výtěžek jde na výzkum této nemoci dál.

K akci patří poučná pověst. Jistý ostrozubý démon se schoval do vagíny mladice, která se vdala za dva muže. Ale svatební noci nebyly šťastné: démon své zuby použil. Až třetí muž, bystrý kovář, si ukoval falus falešný, železný. Démon si vylámal zuby a z železného bimbáska se stala uctívaná relikvie. Vzývat ji do svatyně chodily hlavně sexuální pracovnice, ale kaple prý zaručí i prosperitu obchodu a klanu či harmonické manželství.

Ponaučení legendy asi spočívá v potřebě ochrany, ale možná si to vykládáme špatně. Protože nedílnou součástí festivalu jsou (vedle poměrně zdravé vyřezávané zeleniny) i patřičně stylová cukrátka. Takže pozor, abyste si na lízátkách nevylámali zuby i vy. Nebo na příliš tvrdém pinďouru?

Mav


Klíčová slova: Japonsko, penis, sex, festivalDiskuse ke článku