nahoru

Nejslavnější filmové scény plné sexuálního napětí a cigaretového kouře

mc 8. července 2021 • 18:30

Není nad krásnou děvu, kterou na filmovém plátně halí namodralý oblak cigaretového kouře. Ačkoliv kouření škodí zdraví, bez cigarety se nám některé scény jen těžko představují. Třeba taková Sharon Stone v Základním instinktu. Pravda, valnou většinu lidí uhranula spíš pohledem do odhaleného klína, cigaretu si ale vychutnávala tak smyslně, že rozpálila nejednoho muže. Sexuálně nabitá byla i scéna Nicole Kidman ve filmu Spalující touha. Místo cigarety ale ubalila a vykouřila jointa marihuany - zakázané ovoce o to lépe chutná! Pozadu však nezůstala ani Audrey Hepburn už v 60. letech. Ve Snídani u Tiffanyho nedá cigaretu v předlouhé špičce z ruky. Slavná Audrey měla k cigaretám až příliš pozitivní vztah i v reálném životě - vykouřila i tři krabičky denně. Ať už byly dámy s cigaretou jakkoliv sexy, v dnešní době protitabákového tažení by se nejspíš musely spokojit s elektronickou náhražkou. O samotných filmech se více dozvíte na videu.

mcPrezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.