nahoru

Jaká matka, taká Katka: Dcera Madonny Lourdes ráda provokuje a nebojí se ani nahoty

čip 18. května 2021 • 11:00
Jaká matka, taká Katka: Dcera Madonny Lourdes ráda provokuje a nebojí se ani nahoty
foto: Intagram/Facebook

Obě rády provokují, obě se rády svlékají a obě patrně nepoužívají žiletky na holení. Z čtyřiadvacetileté Lourdes Leon vyrostla mladší verze Madonny. 

V případě popové královny a její dcery platí přísloví o jablku, které nepadá daleko od stromu, dvojnásob. Lourdes se prezentuje naprosto stejně, jako zpěvačka v osmdesátých letech, kdy byla její kariéra, okořeněná notnou dávkou provokace, teprve na svém počátku.

Lourdes je tento styl tak blízký, že se stejně jako její matka obléká, rebeluje a provokuje erotickými fotkami. Naposledy na sebe upozornila novou kampaní pro oděvní značku Barragán. Jejich fialové šaty ze střapců s odhalenými zády a obřím rozparkem v oblasti pozadí, prezentovala na sociálních sítích v sexy podřepu. Naprosto identicky, jako to Madonna dělala v minulosti. Jediné, co po ní Lourdes patrně nezdědila, je pěvecký talent, a tak nejspíš zůstane jen u té provokace. Ale i tím se dá v dnešním podivném světě sociálních sítích slušně uživit.

Šest potomků

Madonna má celkem šest dětí. Nejstarší dceru Lourdes Mariu Ciccone Leon, která se narodila 14. října 1996, má se svým tehdejším osobním trenérem Carlosem Leonem, se kterým ale nikdy nežila. S bývalým manželem Guyem Ritchiem má syna Rocca. Další čtyři děti zpěvačka adoptovala.

Video se připravuje ...
Podívejte se jak vypadala Madonna od mala až doteď.VIDEO youtube.com/toptenfamous/BPŽ

čip


Klíčová slova: madonna, dcera, Lourdes


Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.