nahoru

Nejhorší zrůdy jsou ty, které sami vytvoříme. Seriál Zaklínač dorazí už příští týden

Martin Bartkovský 12. prosince 2019 • 19:20
Video se připravuje ...
Finální trailer na seriál Zaklínač
• video: 
Netflix

Čeká nás seriálová událost roku, nebo to bude velké zklamání? To se dozvíme už příští pátek 20. prosince, kdy se na streamovací službě Netflix objeví seriál Zaklínač. Ten nyní zveřejnil poslední trailer a ukazuje bitvy obrovských armád, hořící hrady a akční souboje. Podívejte se!

Osm epizod a každá s rozpočtem velkým tak, aby byla dostatečně epická. Alespoň to tvrdí producenti seriálu. Z rozhovoru s Nočním králem ze Hry o trůny a choreografem Vladimírem Furdíkem víme, že představitel Zaklínače Henry Cavill je tím nejlepším šermířem mezi herci. Trailery ukázaly, že nebude nouze a souboje velkých armád ani o ikonická monstra z knih i populární herní série. I přesto jsou ale fanoušci opatrní.

Zatímco většina je z trailerů nadšená, zaznívají i skeptické hlasy. Kritiku získává hlavně představitelka čarodějnice Yennefer Anya Chalotra i zbroj rytířů bojujících za Nilfgaard. Snad si příští týden vše sedne a Zaklínač bude taková pecka, jak se tváří z trailerů. Těšíte se?     

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.