nahoru

Britský seriál Bodyguard: Vyřeší premiérčiny nesnáze Rob Stark navlečený do vestičky s dynamitem?

Kateřina Kadlecová 30. listopadu 2018 • 15:50
Video se připravuje ...
Seroš X - Bodyguard
• video: 
reflex.cz

V záplavě dobrých seriálů by se letos jeden utopil, šestidílná minisérie Bodyguard vás ovšem příliš nezdrží. Zhltnete ji za dva večery. I proto, že nad její zápletkou se nevyplatí moc přemýšlet, jinak si to tolik neužijete.

Richard Madden (Rob Stark ze Hry o trůny, Cosimo z Medicejů: Vládců Florencie) je v britském krimiseriálu oním titulním bodyguardem – má ochránit ministryni vnitra. Veterán z Afghánistánu David Budd se brzy stane mužem v nesnázích: válečné trauma, sex s nadřízenou, úplatní policajti, islámští teroristé ve spojení s mafiánskou špínou Londýna… Vše začíná a končí dvěma výbornými scénami, kde hraje hlavní roli apartní vestička prošívaná dynamitem a atentátníkův palec na spoušti. Ve stylu nedávného Jacka Ryana, přátelé. Jen ten scenárista Jed Mercurio (Line of Duty, Protiúder aj.) tentokrát úplně pustil fantazii z vodítka...

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.