Robert Pattinson pro Reflex: Vary jsou tak nádherné město! Projdu se tu a napiju se pramenů | Reflex.cz
nahoru

Robert Pattinson pro Reflex: Vary jsou tak nádherné město! Projdu se tu a napiju se pramenů

Kateřina Kadlecová7. července 2018 • 22:00
1080p720p360p

Na sobotu, poslední den festivalu, přijel do Karlových Varů britský herec Robert Pattinson, hvězda mnoha nezávislých snímků, ale i ságy Twilight a příběhů Harryho Pottera, romantického dramatu Voda pro slony nebo Dobrých časů bratří Safdieových, které loni bodovaly u karlovarského publika. S Reflexem idol dívčích srdcí chvíli před slavnostním zakončením festivalu krátce pohovořil na červeném koberci hotelu Thermal.

Robert Pattinson si získal přízeň festivalového publika velice rychle. Ačkoli se původně zamýšlené vítání a podepisování před Grandhotelem Pupp dnes před polednem nekonalo a limuzína s vzácným hostem zajela rovnou do garáží, jen hodinu po svém příjezdu dvaatřicetiletý herec divákům ve zcela zaplněném Městském divadle představil svůj oblíbený snímek Rover, australský futuristický western, v němž si před čtyřmi lety zahrál bratra šéfa gangu. S moderátorem Sašou Michailidisem si sympaticky rozcuchaný věčný chlapec na pódiu před publikem (samozřejmě převážně ženským) povídal o komplikovaném konkurzu na film, o dlouhých zkouškách a o tom, že je vlastně celou svoji kariéru stydlivý. 

Z deníčku baťůžkáře: Sérii špatných a průměrných filmů zachránil až Climax

Než na závěrečném ceremoniálu převzal z rukou Jiřího Bartošky Cenu prezidenta MFF KV, s Reflexem krátce pohovořil o natáčení nového filmu The King s Davidem Michôdem, svým oblíbeným režisérem, s nímž spolupracoval už na Roverovi. Právě proto, že natáčení historického dramatu z doby Jindřichů IV. a V. začíná už zítra, musí Robert Pattinson z Varů odletět v neděli. Snímek The King by měl mít premiéru v příštím roce a „jde o mix reálného historického příběhu a Shakespearovy hry,“ jak nám Robert Pattinson prozradil. „Jindřicha Pátého hraje Timothée Chalamet, Joel Edgerton bude Falstaff a právě s Joelem napsal David Michôd scénář. Vypadá to skvěle a je to vzrušující, velké epické historické dílo.“

Více se dozvíte z našeho videa.

Porota a filmoví kritici ve vzácné shodě: Křišťálový glóbus a 25 000 dolarů putují do …
Mám si to koupit? Příběh o tom, jak si chtěl Andrej Babiš pořídit Reflex

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,680
22,730
29,980
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější