Andrej Babiš prozradil děj nových Avengers, a ani přesto neodstoupí. Je to kampaň, tvrdí | Reflex.cz
nahoru

Andrej Babiš prozradil děj nových Avengers, a ani přesto neodstoupí. Je to kampaň, tvrdí

Dominik Landsman3. května 2019 • 07:40
Avengers: Endgame - ilustrační snímek
Avengers: Endgame - ilustrační snímek
• foto: 
Marvel Studios/Disney

Andrej Babiš překonal sám sebe a jednou pro vždy dokázal, že je politicky nesmrtelný. Po všech těch Čapích hnízdech, uniklých odposleších, zakleknutích, korunových dluhopisech a podobně přišel s čistým a krystalickým zlem. Na svolané tiskové konferenci, která byla vysílána živě jak přes sociální sítě, tak i přes některá média naprosto s klidnou tváří vyzradil děj nových Avengers, přestože věděl, že tento film spousta lidí ještě neviděla.

„Andrej Babiš je hráč. Hledá mantinely a snaží se posouvat hranice možného i nemožného. Po těch letech plných kampaní zkouší, kam až může zajít, a vypadá to, že si může dělat, co se mu zlíbí. Nyní konečně seznal, že je politicky nesmrtelný,“ usuzuje politolog Evžen Rovný, který premiéra Andreje Babiše dlouhodobě sleduje a analyzuje.

„Prozradit děj jsem nechtěl. To oni mě k tomu donutili. Všichni ti Kalousci, Bémové a podobně. Klidně jsem si mohl premiérovat na Čapím hnízdě, které není moje, ale byl jsem k tomu dotlačen. Je to kampaň,“ obhajoval se Andrej Babiš jen pár hodin po tiskové konferenci, na které zničil filmový zážitek tisícům diváků.

Jágr v Číně loví talenty pro Kladno. Kluci z pracovních táborů mají potenciál, tvrdí …

Podle agentury Modusis, která se zabývá volebními průzkumy, vyzrazení děje Avengers nemělo na preference ANO žádný negativní vliv. Naopak skokově vzrostly o dvě procenta.

Podle mluvčího agentury Modusis Tomáše Krátkého voliči ANO viní za vyzrazení zápletky hlavně opoziční TOP 09, případně Piráty, neboť uvěřili tvrzení, že k tomu byl Andrej Babiš donucen.

„Tohle už Kalousek přehnal. Celý rok se těším na zakončení Avengers a on donutí pana Babiše prozradit zápletku. Za panem Babišem stojíme. On jako jediný je schopen dovést naši zemi k prosperitě a zářné budoucnosti,“ spílal na adresu Kalouska pan Jaromír.

Odpůrci Andreje Babiše mu tento poslední „zločin“ odmítají odpustit a chystají demonstrace.

Andrej Babiš veze z mistrovství světa v neodstupování zlato. Soupeře naprosto zničil,…

„Tohle je poslední kapka. Tohle si premiér nemůže dovolit. Tohle předčilo úplně všechno. Stydím se za svého premiéra,“ vzlykal pan Tomáš v obleku Captian Marvel, který byl v době prozrazení zápletky zrovna na cestě do kina na nové Avengers.

„Celý zážitek je v čudu. V čudu. Tohle mu ale nemůže projít. S tím musíme něco udělat. Povstaneme a srazíme to zlo k zemi,“ vykřikoval pan Lukáš Zoubek v převleku za Thora a mával přitom nad hlavou kladivem z polystyrenu.

„Babiš je nový Thanos,“ vyřvávali zase další fanoušci Marvelu.

Ano, je to tak. Mnozí považují Babiše za Thanose, který však nepotřebuje rukavici k tomu, aby vyhladil polovinu lidstva. Jemu stačí státní aparáty a zakleknutí, aby vyhladil polovinu živnostníků i firem.

Vypadá to, že Andrej Babiš si připíše další veliký úspěch. Opět sám sobě i celé zemi dokázal, že je politicky nesmrtelný. Na tento pátek plánuje další tiskovou konferenci, kde se prý chystá k finálnímu kroku. Politologové tvrdí, že na této tiskové konferenci prozradí, kdo usedne ve Hře o trůny na železný trůn, čímž se utvrdí v tom, že bude vládnout na věky věků.

Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně. Smutnou pravdou ale je cirkus kolem Tomia Okamury.

MMA zápasník Dominik Feri dostal v prvním kole K. O. Ostře sledovaný zápas na Moravě…
O Velikonočním pondělí skokově vzrostlo násilí páchané na ženách. Mohou za to muslimové?

Dominik LandsmanVybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Karel Steigerwald: Jirásková, Švorcová, Chramostová aneb Tři herečky v románu, který nenapíšu
PREMIUM X Zelený Raoul: Oplození, slepice a teď i smrt. Přejete si i pohřeb od Andreje Babiše?
PREMIUM X Řidičák na psy: Moderní lidé nevědí, jak se chovat ke psům, a tím je ničí
PREMIUM X Nový feudalismus na postupu: Klimatická opatření mohou Evropu přivést k hladomoru
PREMIUM X Svět rakve, fotbalu a lejzru aneb Od festivalu kýče a pragmatismu až k festivalu světel

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější